فلسفی مهر رئیس شورای استان شد/ خوش‌آئین و خوان‌پایه نمایندگان استان در شورای عالی شدنداولین جلسه جهارمین دوره شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون عمرانی، مدیرکل امور شهری و اجتماعی استانداری و نمایندگان شهرستان ها در شورای اسلامی استان در محل دفتر معاونت عمرانی برگزار شد. …

اولین جلسه جهارمین دوره شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، به منظور تعیین انتخاب هئیت رئیسه و نمایندگان استان در شورای عالی استان‌ها با حضور معاون عمرانی، مدیرکل امور شهری و اجتماعی استانداری و نمایندگان شهرستان ها در شورای اسلامی استان در محل دفتر معاونت عمرانی برگزار شد.

به گزارش کبنانیوز؛ در این جلسه که در محل دفتر معاونت عمرانی برگزار شد، ایوب فلسفی مهر که تنها نامزد رئیس شورای اسلامی استان بود با رأی قاطع سایر اعضا به عنوان رئیس شورای اسلامی استان انتخاب شد.

امان الله چیره نژاد با رأی اکثریت اعضا نیز به عنوان نائب رئیس شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.

حجت الله دبیقی در ادامه این نشست و با رای اعضای شورای اسلامی استان نیز به عنوان سخنگو انتخاب گردید.

مهدی حیدرخواه نیز منشی شورای اسلامی استان شد.

به گزارش کبنانیوز؛ در ابتدای رای گیری برای نمایندگان استان در شورای عالی استانها مهدی حیدرخواه، علی خوان پایه، داریوش دبیقی و امیر رضا خوش آئین نامزد این سمت شدند، که در مرحله اول امیر رضا خوش آئین با چهار رأی انتخاب شد.

دور دوم که مهدی حیدرخواه و علی خوان پایه که هر کدام سه رای کسب کردند، با هم به رفابت پرداختند که در نتیجه علی خوان پایه به عنوان نماینده دوم استان در شورای عالی استانها انتخاب شد.

در نهایت با سه دور رای گیری علی خوان پایه و امیررضا خوش آئین به عنوان نمایندگان استان در شورای عالی استانها معرفی شدند.

در پایان اعضای جدید شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با موسی خادمی استاندار استان دیدار کردند.

لازم به  توضیح است؛ نماینده شهرستان باشت در شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد غائب بود.

 

 

IMG_0798IMG_0799IMG_0797IMG_0796IMG_0795IMG_0794IMG_0793IMG_0792IMG_0791IMG_0787IMG_0786

 

 

IMG_0795

IMG_0805IMG_0803IMG_0802IMG_0801IMG_0800

منبع : کبنا نیوز