یاسوج – ایرنا – مدیر امور فرهنگی دانشگاه یاسوج با اشاره به تاثیرگذاری فعالیت های فرهنگی بین دانشجویان و استادان دانشگاه گفت:اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی در این دانشگاه بیش از بیش گسترش می یابد.

مجید باقریان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:دانشگاه یاسوج همواره جزو دانشگاه های پیشرو در عرصه فعالیت های فرهنگی بوده و این روند با رویکرد جدید و به طورگسترده دراین دانشگاه دنبال خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه فضای مناسبی برای اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی گوناگون در دانشگاه یاسوج بوجود آمده، اظهار کرد: تشکیل کانون های مختلف و برنامه ریزی برای فراهم کردن امکانات فرهنگی و هنری در چارچوب همکاری با دستگاه های اجرایی مرتبط از اولویت های این حوزه است.

وی تعامل و ارتباط مستمر با رسانه های کهگیلویه وبویراحمد به منظور شکوفایی ظرفیت های فرهنگی، علمی و اجتماعی دانشجویان و استادان دانشگاه یاسوج را ضروری خواند.

باقریان عنوان کرد:استفاده از توان و ظرفیت هنرمندان استان برای ارتقای آگاهی دانشجویان ،تقویت کانون های هنری و معرفی آثار آنان به جشنواره های دانشجویی از دیگر برنامه های امور فرهنگی دراین دانشگاه است.

مدیر امور فرهنگی دانشگاه یاسوج فراهم شدن امکانات و توجه به علایق دانشجویان در حوزه های فرهنگی و اجتماعی را موجب شکوفایی استعدادها و بروز خلاقیت های آنان ذکر کرد.

باقریان دانشگاه را از مهمترین قطب های فرهنگی خواند و گفت: دانشجویان و استادان دانشگاه نقش مهمی در ترویج و نهادینه کردن فرهنگ در جامعه دارند و باید مورد توجه جدی قرار گیرند.

۵۶۶/۷۵۳۳

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبیر
<a href="mailto:' newsroom@.net

منبع : خبرگزاری ایرانا