فریدون فاطمی رئیس اتاق اصناف شهرستان بهمئی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بهمئی، ظهر امروز انتخابات اتاق اصناف شهرستان بهمئی با حضور نماینده فرماندار، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بهمئی و اعضای مجمع امور صنفی برگزار شد.

رئیس صنعت، معدن و تجارت بهمئی در حاشیه این انتخابات اظهار کرد: بر اساس قانون نظام صنفی کشور امروز انتخابات مجمع امور صنفی در امنیت و آرامش کامل در اداره صنعت، معدن و تجارت بهمئی برگزار شد که در این زمینه هیچ گونه مشکلی وجود نداشت و انتخابات سالمی برگزار شد.

جهان‌بخش چامی‌پور افزود: از بین هشت نفر از کسانی که کاندیدا شده بودند، پنج نفر از آنها که طی انتخاباتی که ماه قبلی برگزار شد اعضای مجمع را تشکیل دادند و امروز نیز انتخابات بین این اعضای برگزار و فریدون فاطمی رئیس اتاق اصناف شهرستان بهمئی شد.

وی خاطرنشان کرد: کسی که به عنوان رئیس اتاق اصناف انتخاب می‌شود مسئولیت سنگینی بر دوش دارد و با شرایط کنونی و نارضایتی مردم از بازار باید تمام تلاش خود را جهت تنظیم و نظارت بر بازار و خدمت صادقانه به کار گیرد.

رئیس اتاق اصناف بهمئی نیز اظهار کرد: با توجه به اینکه مشکلاتی در بحث بازار و کنترل آن وجود دارد، همه تلاش خود در این راستا به کار خواهم گرفت و انتظار می‌رود که دیگر مسئولان نیز همکاری لازم را با مجمع امور صنفی داشته باشند هر چند که تاکنون نیز این گونه بوده است. 

فاطمی تنظیم، کنترل بازار و زیباسازی شهر، همکاری و تعامل با شهرداری لیکک را مهم‌ترین اولویت کاری خود دانست.

وی همچنین مبارزه با گران‌فروشی و کم‌فروشی، ایجاد شهرک صنعتی، میدان میوه و تره بار و مبارزه با قاچاق کالا را از دیگر برنامه‌های کاری خود عنوان کرد.

فریدون فاطمی با کسب بیشترین آرا یک بار دیگر به عنوان رئیس اتاق اصناف شهرستان بهمئی برگزیده شد.

انتهای پیام/۸۲۰۱۸/ب۳۰

منبع : فارس نیوز