رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از غرق شدن دو کودک ۳ ساله و ۴ و نیم ساله در منطقه سیلاب کلوار (لوداب) خبر داد.

یاسوج ۲۴: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از غرق شدن دو کودک ۳ ساله و ۴ و نیم ساله در منطقه (لوداب) خبر داد.

جلال پورانفرد با بیان اینکه این غرق شدگی یکشنبه پنجم آذر ۹۶ ساعت ۱۳ و ۱۴ دقیقه به وقوع پیوست افزود: در این حادثه دردناک یک کودک جان خود را از دست داد و دیگری روانه بیمارستان گردید.
رئیس ۱۱۵ مرکز استان اظهار داشت: کودک غرق شده که توسط ماشین شخصی به “بونه پهن” انتقال داده شده بود توسط اورژانس به اعزام شد که به دلیل وخیم بودن حال کودک درخواست بالگرد هوایی گردید.
پورانفرد از وخیم بودن حال کودک غرق شده ای که توسط بالگرد انتقال داده شد بود خبر داد و گفت: این کودک سطح هوشیاری پایینی داشته و در طول مسیر دچار تشنج شده است که توسط تکنسین بالگرد اقدامات درمانی لازم، مانیتورینگ و اکسیژن درمانی انجام و بیمار، به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج منتقل شده است.
این مسئول در ادامه خاطر نشان کرد: بر اساس اطلاعات دریافتی از این حادثه یک کودک ۳ ساله جان خود را از دست داده که به دلیل مراجعه نکردن به مراکز درمانی اطلاعاتی از آن در دست نداریم./ایسنا