امام جمعه یاسوج گفت: غربی‌ها برای برگزار نشدن انتخابات عراق و ریاست‌جمهوری سوریه و یا حضور کمرنگ مردم در آنها علاوه بر تبلیغات گسترده هزینه‌های هنگفتی صرف کردند ولی به لطف خداوند شکست خوردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از ، حجت‌الاسلام سید علی‌اصغر حسینی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با توصیه خود و نمازگزاران به تقوای الهی با اشاره به هفت تیر روز قوه قضاییه و سالروز شهادت شهید بهشتی اظهار کرد: بزرگداشت سالروز شهادت شهید بهشتی و ۷۲ نفر از یارانش به معنای گرامی‌داشت ارزش‌های ناب اسلام، نظام و انقلاب است.

امام جمعه یاسوج با اشاره به ۳۰ خرداد سالروز انفجار در حرم امام رضا (ع) گفت: تمام جنایت‌ها، خیانت‌ها، کشتارها در نقاط مختلف دنیا صورت می‌گیرد استکبار جهانی در آن دست دارد.

حسینی افزود: هدف اصلی استکبار جهانی از وادار کردن مسلمانان برای کشتار یکدیگر چپاول و به یغما بردن منابع غنی آنان است.

خطیب جمعه یاسوج به سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران اشاره کرد و افزود: این شهید والامقام از مفاخر ایران و سرباز فداکار اسلام، نظام و انقلاب است.

حسینی به سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی اشاره کرد و گفت: این سازمان تاکنون آثار و برکات متعددی داشته و در زمینه تبیین احکام اسلام و راهنمایی مردم به سوی دین خدمات شایسته‌ای انجام داده است.

حسینی اظهار کرد: غربی‌ها برای برگزار نشدن انتخابات عراق و ریاست‌جمهوری سوریه و یا حضور کمرنگ مردم در آنها علاوه بر تبلیغات گسترده هزینه‌های هنگفتی صرف کردند ولی به لطف خداوند شکست خوردند.

امام جمعه یاسوج گفت: صدور فرمان جهاد از سوی آیت‌الله سیستانی مرجع تقلید شیعیان و برخی علمای اهل تسنن نقش ارزنده‌ای در ریشه‌کنی تروریست‌های ضداسلام داعش در کشور عراق خواهد داشت.

اتهای پیام/۸۲۰۰۹/ع۳۰

منبع : فارس نیوز