مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در کهگیلویه و بویراحمد گفت: عمل به اقتصاد مقاومتی در استان کهگیلویه وبویراحمد رونق تولید و ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری را به همراه دارد.

به گزارش یاسوج۲۴؛ در همایش همدلی در سایه سار چله عزت اظهار داشت: انقلاب آمد اسلام در را در عرصه‌های مختلف حاکم کند و بهترین راهکار برای این موضوع عمل به قران است.

 

وی با تشریح راهکارهای رسیدن به وحدت پایدار از منظر قران عنوان کرد: قران اول به تقوا دعوت می‌کند و با این راه به همدلی و همزبانی می‌رسیم.

هدایتخواه با اشاره به اینکه تقوا یعنی رعایت بایدها و نبایدها در تمام عرصه‌های زندگی و مناسبت‌ها، افزود:منابع طبیعی، انسانی و مالی در استان کم نداریم.

وی ابراز کرد: نقدینگی موجود در کشور در صورت ورود در عرصه و کسب و کار به طور حتم شاهد بهبود وضعیت موجود هستیم.

هدایتخواه با تاکید بر اینکه در صورت داشتن مدیریت و برنامه ریزی مبتنی بر تقوا بسیاری از مشکلات کنونی کاهش می‌یابد، خاطرنشان کرد: باید موقع قدرت در انتصاب‌ها و استخدام‌ها رعایت عدالت داشته باشیم و در مناسبات‌ها مسائل قومی و جناحی را لحاظ نکنیم.

وی بان بیان اینکه در ابتدای دولت نهم از استاندار بومی خواستیم از برخی مدیران کار بلد دولت اصلاحات استفاده کنند اما خود همکاری نکردند، گفت: حتی یکی از این مدیران ۱۱ میلیارد تومان را بلوکه کرده بود تا کاری صورت نگیرد.

هدایتخواه ادامه داد: نظام برنامه‌ریزی ما باید مبتنی بر آموزه‌های دینی باشد و متاسفانه الگوهای غربی همچنان مبنای برنامه ریزی است و با این شرایط نمی‌توان رزق و روزی مردم را تامین کرد.

انقلاب اسلامی با بیان اینکه عمل به رونق تولید و ایجاد اشتغال و کاهش را به همراه دارد، ادامه داد: انقلابی بودن یعنی گوش به فرمان ولی چه تفنگ باشد چه نباشد و باید ولایت مدارانه عمل کنیم و از انتقاد و بیان مشکلات توسط ائمه جمعه نگران نشویم.

 

انتهای پیام/ح