دهدشت- ایرنا- همزمان با تولد رسول اسلام (ص) و میلاد امام جعفرصادق (ص) ازبرکت عطر نسیم رحمت جای جای کهگیلویه یکپارچه شور شادی برپا است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مراسم جشن میلاد با سعادت پیامبر نور و رحمت حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق(ع) از سوی مردم ولایت مدار شهرستان کهگیلویه در مساجد، حسینه ها و هرکوی برزنی برپا است.

مردم با توزیع نذری و برپایی ایستگاه صلواتی در سطح شهر عشق و ارادت خود را به نبی مکرم اسلام (ص) به تجلی کردند.

شهروندان دهدشتی با حضور در حسینه ی عاشقان ثارالله سپاه با برگزاری اجرای سرود گروهی، مدیحه سرایی و برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی عشق خود را به پیامبر(ص) و ائمه اطهار(ع) نشان دادند.

رییس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان کهگیلویه در این آیین به خبرنگار ایرنا با تاکید بر ایجاد وحدت اسلامی در جامعه گفت: پیامبراکرم (ص)همیشه مردم را به یکپارچگی و وحدت دعوت می کرد.

سید محمد حسینی طلب ترویج فرهنگ وحدت را وظیفه تک تک مسلمین خواند وافزود: با توجه به کشتار مسلمین در کشورهای همسایه وحدت جامعه اسلامی بیش از پیش احساس می شود.

وی با بیان اینکه آموزه های سیره نبوی پیامبر اکرم (ص) باید در جامعه بیشتر نهادینه شود اظهارکرد: برگزاری جشن های مختلف در هفته وحدت باعث تقویت روحیه برادری و وحدت هرچه بیشتر میان مسلمانان می شود.

۷۵۳۱/۶۷۱

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبیر
<a href="mailto:' newsroom@.net

منبع : خبرگزاری ایرانا