معاون‌ دانشگاه پیام‌نور گچساران ضمن تکذیب ‌خبر عزل رئیس این دانشگاه توسط رئیس دانشگاه پیام‌نور استان کهگیلویه و بو‌یراحمد ‌گفت: ‌رخشا به دلایل مشکلات شخصی ‌استعفاء داد‌.

شهرام احمدی امروز در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرنگار فارس در گچساران اظهار کرد: خبر منتشره شده در یکی از سایت‌‌های محلی مبنی بر برکناری سید حمیدرضا رخشا رئیس دانشگاه نور گچساران توسط رئیس دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد را به شدت تکذیب می‌کنم.

وی افزود: در این سایت محلی آمده، که برکناری رئیس دانشگاه پیام نور گچساران به خاطر موافقت وی با سخنرانی غلامرضا تاج‌گردون نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در روز دانشجو در محل این دانشگاه بوده است در صورتی که رضا یوسف‌وند ریاست دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد کاملا با این سخنرانی موافق بوده است.

احمدی تصریح کرد: آقای یوسف‌وند ضمن درخواست موافقت با سخنرانی تاج‌گردون از دست‌اندرکاران نیز خواستند که نهایت همکاری را با این امر انجام دهند که مشکلی پیش نیاید.

وی تصریح کرد: آقای رخشا چندین نوبت به دلیل مشکلات شخصی درخواست استعفاء داده بود که با این درخواست موافقت نشد اما بالاخره با استعفای مجدد وی موافقت شد و بنده تا زمان مشخص شدن رئیس جدید در پست معاونت دانشگاه کارها را انجام می‌دهم.

معاون دانشگاه پیام نور گچساران با تأکید بر تکذیب مطالب منتشر شده در یکی از سایت‌های محلی مبنی بر عزل آقای رخشا رئیس دانشگاه پیام نور گچساران به دلیل موافقت وی با سخترانی تاج‌‌گردون و نارضایتی رئیس دانشگاه پیام کهگیلویه و بویراحمد گفت: به شدت این موضوع را تکذیب می‌کنم و این امر برای من به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست.

انتهای پیام/۸۲۰۱۴/ش۳۰

منبع : خبرگزاری فارس