مدیرکل سازمان بهزیستی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح ۳۳گانه جمع‌آوری اطلاعات مددجویان و معلولان استان از فردا به مدت ۱۰ روز در سراسر استان اجرا می‌شود.

فضل‌الله اتابک ظهر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در لنده ضمن تسلیت ایام محرم اظهار داشت: در بحث آسیب‌های اجتماعی، اورژانس‌های اجتماعی در شهرستان‌های مادر سراسر استان راه‌اندازی شده است.

وی افزود: هم‌اکنون سازمان بهزیستی مهمترین ماموریت خود را در شهرستان لنده با راه‌اندازی کمپ ترک اعتیاد امید رهایی آغاز کرده است.

مدیرکل سازمان بهزیستی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: راه‌اندازی صدای مشاور ۱۴۸۰ در سطح استان و آمادگی آن برای ارائه خدمات مشاوره از اقدامات برجسته سازمان در خصوص معضلات اجتماعی است.

اتابک تصریح کرد: اورژانس‌های اجتماعی با ارائه خدمات مشاوره‌ای قبل، حین و بعد از ازدواج فضای زندگی را شور و نشاط بیشتری بخشیده و جوانان را به یک ازدواج موفق تشویق می‌کند.

وی افزود: مسائل مختلف خانوادگی و مداخله در بحران اجتماعی از ماموریت‌های این اورژانس بوده که تاکنون به خوبی انجام شده است.

مدیرکل سازمان بهزیستی استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه به خط ۱۲۳ صدای مشاور در استان اشاره کرد و گفت: هم‌استانی‌ها می‌توانند هرگونه کودک آزاری، سالمند آزاری و … را با خط ۱۲۳ در میان بگذارند.

وی در ادامه به خدمات سازمان در قبال جامعه هدف اشاره کرد و گفت: اجرای طرح ۳۳گانه در سطح استان خدمتی نوین در سازمان بوده که باعث پیشرفت سطح خدمات‌رسانی در جامعه می‌شود.

اتابک افزود: این طرح از روز شنبه ۲۵ آبان‌ماه در سراسر استان آغاز و به مدت ۱۰ روز انجام می‌شود.

وی یادآور شد: جمع‌آوری اطلاعات سالمندان، معلولان و سایر جامعه هدف سازمان برای ارائه خدمات بهتر و پیش‌بینی بودجه لازم در سال ۹۳ ضروری است.

انتهای پیام/۸۲۰۱۳/م۳۰

منبع : خبرگزاری فارس