امام جمعه موقت گچساران گفت: طرح شجره طیبه صالحین بهترین سلاح جهت مقابله با جنگ نرم دشمنان و اصلی ترین ماموریت در عصر انتظار است.

امام جمعه موقت گچساران:

طرح شجره طیبه صالحین بهترین سلاح در مقابله با جنگ نرم و اصلی ترین ماموریت در عصر انتظار است

امام جمعه موقت گچساران گفت: طرح شجره طیبه صالحین بهترین سلاح جهت مقابله با جنگ نرم دشمنان و اصلی ترین ماموریت در عصر انتظار است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح؛ حجت الاسلام والمسلمین پرویز خواجه زاده در گفتگو با خبرنگار این پایگاه در گچساران اظهار داشت: شجره طیبه صالحین، طرح بسیار مفید و موثری است که  فعالان فرهنگی و بسیجی را که به صورت خوشه ای در اقصی نقاط این مملکت فعالیت دارند به هم متصل  می کند.

وی افزود: این طرح فعالان را به صورت خوشه ای در قالب یک انسجام و اتصال شبکه ای قرار می دهد.

خواجه زاده با اشاره بر اینکه طرح شجره طیبه صالحین بهترین سلاح برای مقابله با جنگ نرم دشمنان است،بیان داشت: وقتی فعالان بسیجی ، متدین و متعهد در کنار هم قرار گیرند قطعا توان آنها در مسائل مادی و معنوی بالا خواهد رفت و قدرت مقابله با جنگ نرم بیش از گذشته می گردد.

 این سرمربی حلقه های صالحین تصریح کرد:تربیت انسانهای با تقوا،ولایت مدار،شجاع، مجاهد و بصیر از اهداف اصلی و اساسی شجره طیبه صالحین است.

وی ادامه داد: آشنایی با علوم قرآنی و سبک زندگی  ائمه اطهارعلیهم السلام،تقویت ایمان و معرفت بسیجی،راهکارهای دشمن شناسی ،تعلیم و تربیت مدیران و انسانهای کارآمد ،متعهد و دین دار از دیگر هدفهای طرح شجره ی طیبه صالحین است.

امام جمعه موقت گچساران در ادامه خاطر نشان کرد:شجره طیبه صالحین در حقیقت بمنزله هموار کردن مسیر ظهور امام زمان (عج) ،کادرسازی دوباره برای انقلاب و نیز جریان‌سازی فرهنگی در جامعه، با هدف غالب شدن رویکرد فرهنگی در تشکل‌های فرهنگی دینی است.

خواجه زاده شجره طیبه صالحین را بستر تحقق یک تحول عظیم و ارزشمند در آینده دانست و افزود: تلاش برای تربیت نسل جوان و نوجوان توسط فعالان فرهنگی، تحول بزرگی است که می‌توان از آن بعنوان اصلی‌ترین ماموریت در دوره‌ی انتظار یاد کرد.

این سرمربی حلقه های صالحین تاکبد کرد: متولیان این طرح باید برنامه ریزی دقیقتری برای شمول و فراگیری مردم دنبال کنند و جمع بیشتری در قالب این طرح فراگیر شوند.

وی ادامه داد:فعالان فرهنگی بعد از رسیدگی به امور کمی و جمعیتی این طرح بزرگ در مسائل مختلف، باید راهکارهای متنوعی برای کیفی سازی، خصوصا در مقوله فرهنگی بکار گیرند.

 

انتهای متن/

منبع : پایگاه اطلاع رسانی سپاح فتح