فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی ناحیه لنده از اجرای طرح آیه های تمدن در بین ۸۰نفر از دانش آموزان حوزه استحفاظی شهرستان لنده خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح،سرهنگ دوم پاسدار سید امراله رخشا در گفت وگو با خبرنگار این پایگاه در لنده اظهار کرد:  طرح آیه های تمدن در بین دانش آموزان لنده ای در راستای حمایت از توان علمی و افزایش سطح علمی دانش آموزان مستعد در شهرستان لنده بصورت برنامه زمانبندی اجرا می گردد.

 

وی افزود: داشتن عضویت فعال در بسیج دانش آموزی شرط شرکت در آزمون های مرحله ای طرح آیه های تمدن است که برابر جدول زمانبندی در هفت مرحله با هماهنگی اداره آموزش وپرورش شهرستان لنده در یکی از مدارس شهری اجرا می گردد.

 

فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید فهمیده سپاه ناحیه لنده تصریح کرد:  تعداد افراد ثبت نام کننده در این طرح ۸۰ نفر می باشند که در پایه های تحصیلی ششم ابتدایی، دوم و سوم دبیرستان بصورت رایگان  شرکت می کنند.

 

وی در ادامه خاطرنشان ساخت: افراد ثبت نام شده ضمن شرکت کننده در آزمون های طرح آیه های تمدن از جزوات ، کتب درسی و سی دی های آموزشی که در اختیار آنان گذاشته می شود استفاده خواهند کرد.

 

رخشا بیان کرد: نامنویسی از دانش آموزان متقاضی در طرح آیه های تمدن هرساله با آغاز سال تحصیلی شروع می شود و امسال نیز ۸۰نفر از دانش آموزان خواهر و برادر بسیجی عضو بسیج دانش آموزی در این طرح شرکت کرده اند.

وی  هدف از اجرای این طرح آیه های تمدن را تربیت و پرورش انسان های نخبه، توانمند بسیجی برای آینده مسئولیتی کشور دانست.

 

فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید فهمیده سپاه ناحیه لنده در پایان اظهار کرد: این طرح یکی از طرح های مهم هیئت رزمندگان اسلام است که با هدف تولید علم و جنبش نرم افزاری در تحقق اهداف سند چشم انداز ۲۰ساله نظام در حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی اجرای می گردد.

 

 

انتهای پیام/

منبع : سپاه فتح استان ک-و-ب