گچساران – ایرنا – رییس شورای شهر دوگنبدان از اجرای طرح آموزشی توسعه فرهنگی در محلات مسکونی و مهدکودک های شهر دوگنبدان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، محمود اسدپور عصر شنبه در نشست با اصحاب رسانه افزود: این طرح با هدف آموزش های شهروندی و مهارت های زندگی با مشارکت دستگاه های اجرایی فرهنگی شهر و شورای اسلامی شهر دوگنبدان اجرا می شود.

وی ایجاد انگیزه برای مشارکت های مردمی در زیباسازی شهر را ازاهداف این طرح دانست و افزود: بر اساس برنامه ریزی انجام شده این برنامه به صورت ماهانه در محلات مسکونی و هفتگی در مهدکودک ها اجرا خواهد شد.

اسدپوربیان کرد:کنترل ترافیک و زیباسازی مبلمان شهری جز در سایه مشارکت های مردمی امکان پذیر نیست.

وی تصریح کرد: در زمینه تقویت باورهای فرهنگی در جامعه رسانه های ارتباط جمعی می توانند به عنوان بازوان توانمند شورای شهرنقش فعالی داشته باشند.

عضو شورای اسلامی شهر دوگنبدان گفت: طرح تقویت زیرساخت های رفاهی توسعه صنعت گردشگری در این شهر صنعتی اجرا می شود.

فرزاد حیدری در آیین نشست با خبرنگاران افزود: تلاش برای توسعه صنعت گردشگری در شهر دوگنبدان با دو موضوع تبلیغات و اطلاع رسانی و تقویت زیرساخت های رفاهی قابل پیگیری است.

وی از شروع عملیات اجرایی احداث هفت چشمه حمام، نمازخانه، سرویس های بهداشتی، پیاده روسازی در مناطق منتهی به پارک مهروری و بوستان بانوان تا بازار میوه فروشان در حال احداث بانوان خبر داد.

عضو شورای اسلامی شهر دوگنبدان تکمیل طرح مطالعاتی اجرای دو پل هوایی درمناطق سه راهی و کلنیک تامین اجتماعی را از دیگر برنامه های در دست اجرای شورای شهر دوگنبدان ذکر کرد.

حیدری تلاش برای تعامل با صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برای اجرای برنامه های زنده ساماندهی تابلوهای اطلاع رسانی را از دیگر برنامه های معرفی پتانسیل های گردشگری شهر دوگنبدان عنوان کرد.

۸۱۴۳/۶۷۱

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبیر
<a href="mailto:' newsroom@.net

منبع : خبرگزاری ایرانا