نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: وانت بارهای میوه فروش چهره پایتخت طبیعت ایران را زشت کرده و به یک معضل تبدیل شده است که انتظار می‌رود مدیریت شهری بیشتر نسبت به رفع این مشکل چاره جویی کند.

یاسوج ۲۴: علی محمد احمدی در گفت‌وگو با خبرنگاران ابراز داشت: وانت بارهای میوه فروش چهره پایتخت طبیعت ایران را زشت کرده و به یک معضل تبدیل شده است که انتظار می‌رود مدیریت شهری بیشتر نسبت به رفع این مشکل چاره جویی کند.

وی با تاکید بر اینکه ایجاد میدان میوه و تربار و بازارچه میوه با اولویت وانت‌بارهای میوه فروش در دستور کار متولیان امر قرار بگیرد افزود: وانت بارهای میوه فروش وظایف شهرداری بوده که امیدواریم در این زمینه به یک جمع بندی نهایی برسند.

احمدی ادامه داد: یاسوج وضعیت مناسبی ندارد که انتظار می‌رود شهرداری با همکاری سایر دستگاه‌ های اجرایی از جمله راه و شهرسازی و سازمان نظام مهندسی در این زمینه با برنامه ریزی مدون چاره اندیشی کنند.

نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد: یکی از مهمترین دغدغه‌هایم رونق تولید و ایجاد شغل برای جوانان بوده و هیچ وقت راضی به بیکاری وانت‌بارهای میوه فروش نیستم ولی معتقدم باید در این زمینه ساماندهی صورت بگیرد.

احمدی اضافه کرد: شهرداری و شورای شهر یاسوج برای ساماندهی وانت بارها و دستفروشان از توانمندی کارشناسان استفاده کنند./تسنیم