مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد با حضور استاندار و جمعی از مسئولان و فرماندهای نظامی و انتظامی استان در یاسوج برگزار شد.

یاسوج ۲۴:صبح امروز و در چهارمین روز از هفته ناجا که با شعار ” پلیس، آموزش همگانی, مشارکت عمومی و پیشگیری اجتماعی نامگذاری شده است مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد با حضور استاندار, معاون سیاسی امنیتی ، فرمانده نیروی انتظامی، فرمانده سپاه فتح، فرمانده تیپ ۴۸ فتح, مدیرکل دادگستری , دادستان یاسوج, نماینده ولی فقیه در سپاه فتح ، مدیرکل صدا و سیما، مدیرکل زندان ها و جمعی از مسئولان استان در یاسوج برگزار شد.

در این مراسم نیروهای نظامی و انتظامی از جلوی جایگاه رژه رفتند و مسئولان نیز سان دیدند.

همچنین از خانواده های شهدا, پلیس های افتخاری و کارکنان نمونه نیروی انتظامی در این آیین تجلیل شد.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: کهگیلویه و بویراحمد از استان‌های امن کشور است و در بسیاری از شاخص‌ها از جمله پیشگیری از جرائم سخت دارای رتبه است.

سردار مهدی انصاری صبح امروز در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی اظهار کرد: نیروهای انتظامی‌ برای آسایش مردم شب و روز در تلاش هستند و در تمام شرایط سخت همراه و در کنار مردم بوده و خواهند بود.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: نیروی انتظامی خود را از بدنه و فرزند مردم می‌داند و خدمت به مردمی که در طول ۴۰ سال از عمر انقلاب با سپری کردن شرایط سخت در تمام صحنه‌ها حاضر بودند توفیق و خدمت بزرگی است.

وی عنوان کرد: اگر امروز کهگیلویه و بویراحمد و بویراحمد یکی از استان‌های امن کشور به شمار می‌رود ماحصل زحمات، خدمات و تلاش‌های شبانه‌روزی مجموعه امنیتی استان به ویژه نیروی انتظامی است که با همراهی و اتخاذ تدابیر به موقع شورای تامین و همراهی و همدلی همه دستگاه‌ها ایجاد شده است.

این مسؤول بیان کرد: امروز نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد در تمام شاخص‌های امنیتی رتبه خوبی در بین استان‌های کشور دارد برای نمونه در عید نوروز رتبه برتر کشور را کسب کردیم، در جرائم مختلف، پیشگیری از جرم و جرائم سخت شرایط خوبی در کشور داریم و دارای رتبه هستیم.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه نیروی انتظامی در ایجاد امنتی و ثبات در جامعه نقش بسزایی دارد گفت: با تلاشی که فرماندهی و نیروهای انتظامی در استان دارند کهگیلویه و بویراحمد از امنیت وثبات مطلوبی برخوردار است.

علی‌محمد احمدی در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی هفته نیروی انتظامی را یادآور خدمات و ایثارگری‌های این قشر خدوم دانست و اظهار کرد: نیروی انتظامی برای ایجاد امنیت و ثبات تلاش‌های زیادی کرده و همه باید برای ایجاد امنیت که از یکی از مقوله‌های پیشرفت و توسعه جامعه است تلاش کنیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ثبات و امنیت دو وجه هستند که قلب امنیت داخلی به عهده سبزپوشان نیروی انتظامی است، دشمنان انقلاب اسلامی امروز با فشار از بیرون، ناامنی در داخل کشور را در دستور کار قرار داده است.

وی بیان کرد: ناجا در ۴ دهه اخیر به خوبی در برابر ناامنی‌ها مقابله کرده است اما امروز دشمن با جبهه‌های جدید به دنبال اختلال در امنیت کشور است.

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: پلیس در مقابل حربه‌های جدید دشمن توطئه‌ها را خنثی‌ کرده و با کسانی که آسایش مردم را سلب کنند برخورد می‌کند.

احمدی به وظیفه مهم نیروی انتظامی در این شرایط اقتصادی اشاره کرد و گفت: برخورد با محتکران و مخلان اقتصادی وظیفه نیروی انتظامی در وضعیت کنونی است.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه نیروهای نظامی و انتظامی حافظان امنیت ایران اسلامی هستند، عنوان کرد: ملت در تمام کشور قدردان این امنیت و آرامش هستند و دولت در تمام عرصه‌ها در کنار نیروی انتظامی خواهد بود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه یکی از  استان‌های امن کشور هستیم، افزود: با تلاش‌های فرماندهی و اعضای نیروی انتظامی ثبات و امنیت مطلوبی در استان برقرار است.

انتهای پیام/