با حضور جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسوولان شهرستان کهگیلویه در فرهنگسرای ارشاد کهگیلویه برگزار شد.

یاسوج۲۴: به همت اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان ویژه برنامه پاسداشت شهید انقلاب روحانی «شهید سیدعلی نورالدینی» پیشگام مبارزه با رژیم پهلوی، با حضور جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسوولان شهرستان کهگیلویه در فرهنگسرای ارشاد کهگیلویه برگزار شد.

سید کمال‌الدین دولتخواه در این مراسم از به عنوان مدال افتخار این شهرستان یاد و اظهار داشت: رشادت و فداکاری این شهید بزرگوار برای همگان به وضوح آشکار است.

رئیس بنیاد شهید کهگیلویه تصریح کرد: جامعه روحانیت از سپیده دم تاریخ تاکنون همواره در جغرافیای ایران اسلامی تحولات اساسی و گام‌های مهمی برداشتند.

وی افزود: روحانیت علاوه بر اینکه در جامعه نقش بیداری اسلامی را ایفا می‌کنند در دیگر زمینه‌ها هم نقش خود را بهترین نحو انجام می‌دهند.

دولتخواه با بیان اینکه انقلاب‌های زیادی در طول تاریخ در دنیا به وقوع پیوست، گفت: اما انقلاب ایران اسلامی به عنوان انقلابی ماندگار در جهان نه تنها طاغوت را از بین برد بلکه استکبارستیزی را در دستور خود قرار داده است.

این مسوول خاطرنشان کرد: اگر خواهان صدور این انقلاب به جهانیان هستیم باید به دستاوردهای آن توجه و آن‌ها را برای نسل جوان تشریح نماییم.

به گزارش فارس در پایان این مراسم؛ تمثال شهید‌نورالدینی توسط یکی از هنرمندان این شهرستان به تصویر کشیده شد و به همسر و دختر این شهید بزرگوار اهدا شد.

فارس