مربی تیم فوتبال امید شهرداری یاسوج از صدرنشینی این تیم در لیگ دسته اول فوتبال کشور خبر داد.

جواد رضایی عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار کرد: تیم فوتبال امید شهرداری یاسوج مزد تلاش‌های خود را در همین هفته‌های نخست گرفت و اکنون در صدر رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور قرار دارد.

رضایی ابراز داشت: امروز در یک بازی تهاجمی که نسبت به حریف لرستانی خود برتری داشتیم در ورزشگاه تختی شهر یاسوج موفق به شکست تیم امید گهر دورود شدیم.

وی افزود: در این بازی سراسر تهاجمی تیم ما موفق شد با نتیجه دو بر یک این تیم خوب و قدر را شکست دهد که برای ما حمیدرضا مؤذنی و علی‌آزادمنش در تقابل تک گل تیم حریف موفق به گل‌زنی شدند.

مربی جوان تیم فوتبال امید شهرداری یاسوج به صدرنشینی تیم شهرداری در گروه خود با هفت امتیاز اشاره کرد و بیان داشت: پس از ما کارون اهواز با پنج امتیاز و هلال‌احمر اصفهان با چهار امتیاز در مکان‌های بعدی قرار دارند.

رضایی از بازی بعدی این تیم در هفته چهارم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور گفت و افزود: این بازی روز شنبه هفته آینده در اصفهان و به میزبانی هلال‌احمر برگزار می‌شود.

مربی تیم فوتبال امید شهرداری یاسوج با درخواست از رسانه‌ها برای پوشش بازی‌های این تیم خاطرنشان کرد: در صورتی که همه به وظیفه خود در قبال تیم‌های حاضر استانی در لیگ‌های کشوری عمل کنیم مشکلی در آینده گریبانگیر ورزش نخواهد شد.

انتهای پیام/۲۵۷۱/ت۲۰/ظ۱۰۰۴

منبع : خبرگزاری فارس