معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: به منظور رسیدگی هرچه بیشتر، بهزیستی استان در قالب طرح پژوهشی مکان‌های آسیب‌زا و میزان اعتبارات را شناسایی و نوع آن‌ها را بررسی کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، صبح امروز جلسه فوریت‌های اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون سیاسی استاندار، مدیرکل امور اجتماعی استانداری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی، مدیرکل بهزیستی استان و دیگر اعضا در سالن شماره دو استانداری برگزار شد.

در این جلسه فتاح محمدی با تاکید بر این‌که فوریت‌های اجتماعی مصوبه هیئت وزیران به استناد اصل ۱۳۸ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران است، گفت: این مصوبه وظایفی را برای دستگاه‌ها در راستای فوریت‌های اجتماعی مصوب کرده است که همه ملزم به اجرای آن هستند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر این‌که هر دستگاه باید وظایف محوله را به نحو احسن انجام دهد، گفت: انتظار می‌رود دستگاه‌ها و متولیان اجرایی در حوزه فوریت‌های اجتماعی نهایت همکاری با بهزیستی استان را داشته باشند.

محمدی اذعان کرد: به منظور رسیدگی هرچه بیشتر بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد در قالب طرح پژوهشی مکان‌های آسیب‌زا و میزان اعتبارات را شناسایی و نوع آن‌ها را بررسی کند تا از طریق کارگروه اجتماعی استانداری اعتبارات مورد نیاز مشخص شود.

این مسئول با بیان‌ این‌که با شناسایی مکان‌های آسیب‌زا می‌توان به صورت جدی و بهتری اقدام به رفع موضوع کرد، گفت: سازمان بهزیستی افراد آسیب‌پذیر در جامعه را شناسایی کنند و عمده مشکلات در حوزه‌های مختلف را بیان کنند.

محمدی بر مکان‌سنجی مراکز اورژانس‌های اجتماعی تاکید کرد و گفت: به منظور ارائه هرچه بهتر خدمات اورژانس اجتماعی به جامعه هدف در سطح روستاهای استان مخابرات و ارتباطات استان همکاری لازم جهت راه‌اندازی و رفع مشکلات خط ۱۲۳ این مراکز را داشته باشد.

معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ضمن تاکید مجدد به دستگاه‌ها در راستای اجرای وظایف محوله در خصوص فوریت‌های اجتماعی اذعان کرد: حوزه استانداری و بهزیستی پیگیری‌های لازم نسبت به اجرای مصوبات را دارد.

این مسئول تاکید کرد: امیدواریم برنامه‌های اجرایی با محوریت فرمانداران در سطح شهرستان‌ها پیگیری و اجرا شود.

انتهای پیام/۸۲۰۱۱/ب۳۰

منبع : خبرگزاری فارس