farmandar  فرماندار سابق شهرستان گچساران از افزایش ۲۶ میلیارد تومانی اعتبارات این شهرستان در ۲۲ ماه گذشته خبر داد.

محمد شفیعی در آئین تودیع خود که با حضور جمعی از مسئولان استانی برگزار شد، اظهار کرد: در سالی که فرمانداری شهرستان گچساران را تحویل گرفتم اعتبارات این شهرستان ۲۸ ‌میلیارد تومان بود که اکنون به ۵۴ میلیارد تومان افزایش یافته است.

وی از افزایش ۲ میلیاردی اعتبارات ماده ۱۸۰ خبر داد و افزود: شهرستان گچساران یکی از شهرهای نفت خیز کشور است که با پشتیبانی گرفتن از شرکت بهره برداری نفت و گاز می تواند در آینده پیشرفت بهتری داشته باشد.

فرماندار سابق گچساران از افتتاح سه کارخانه بزرگ در زمان مسولیتش در این شهرستان خبر داد و بیان کرد: استفاده از معادن این شهرستان و اخذ مجوز مالیات آلاینده ها نیز میتواند به توسعه این شهرستان کمک کند.

شفیعی اختلافات مرزی این شهرستان با شهرستان‌های همجوار را یک مشکل دانست و تصریح کرد: با تلاش مجموعه شهرستان به زودی ۶۵ هزار هکتار از ۸۴ هزار هکتار اراضی این شهرستان که به نام شهرستان بهبهان استان خوزستان سند خورده بود به این شهرستان برگردانده می شود.

وی جمعیت شهرستان گچساران را ۱۲۰ هزار نفر عنوان کرد و گفت: این شهرستان تنها یک بخشداری دارد که پیگیری‌هایی برای احداث بخشداری لیشتر انجام دادیم و امیدواریم به زودی به مرحله اجرایی برسد تا حجم کاری زیاد بخشداری مرکزی کمتر و خدمات دهی به مردم بیشتر شود.

فرماندار شهرستان گچساران با تشکر از خدمات پرسنل نیروی انتظامی این شهرستان تصریح کرد: به دلیل قرار گرفتن در مسیر ترانزیتی در هر ماه حدود یک میلیار تومان کشفیات داریم که آمار قابل قبولی در این زمینه است.

شفیعی با تشکر از اعضای شورای تامین گچساران، اظهار کرد: در دهه فجر امسال ۴۸ پروژه عمرانی با اعتبار ۲۹ میلیارد تومان افتتاح و کلنگ زنی شد که این کارها با همت همه اعضای شورای اداری این شهرستان محقق شد.

وی خود را  کارگر نظام مقدس جمهوری اسلامی معرفی کرد و بیان کرد: در هرکجای این نظان که باشم هیچ گاه محبت های مردم شریف گچساران را فراموش نمیکنم زیرا هیچ وقت در این شهر احساس غریبه بودن نکرده و همیشه مدیون مردم انقلابی گچساران هستم.

شفیعی با تشکر از استانداران سابق استان گفت: استاندار فعلی استان فردی پرتلاش بوده و از وی به خاطر حسن انتخاب رحیمی به عنوان فرماندار جدید گچساران تشکر می کنم.

منبع :