شطرنج‌باز جانباز بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران توانست قهرمانی هشتمین المپیاد فرهنگی ورزشی جانبازان شرکت ملی نفت ایران را کسب کند.

ورزشکار جانباز شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران و قهرمان المپیاد ورزشی جانبازان شرکت ملی نفت ایران امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در گچساران اظهار کرد: هشتمین المپیاد فرهنگی ورزشی جانبازان شرکت ملی نفت ایران در شش رشته ورزشی در شهر محمودآباد برگزار شد.

محمدامین شبیبی که تنها نماینده ورزشی نفت و گاز گچساران در این دوره از مسابقات بود، تصریح کرد: این المپیاد فرهنگی ورزشی با حضور پرشور ورزشکاران جانباز سراسر کشور برگزار شده و از کیفیت بالایی برخوردار بود.

این جانباز شاغل در بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران افزود: با قهرمانی در این دوره از المپیاد فرهنگی ورزشی جانبازان شرکت ملی نفت ایران، جواز حضور در رقابت‌های ورزشی وزارت نفت که بهمن ماه سال جاری در جزیره کیش برگزار می‌شود را کسب کردم.

شبیبی که پیش از این چندین  قهرمانی رقابت‌های شطرنج وزارت نفت و مسابقات ورزشی جانبازان را نیز در کارنامه خود دارد، اظهارداشت: شطرنج‌بازان نفت و گاز گچساران از سطح بالایی در میان ورزشکاران سایر شرکت‌های تابعه وزارت نفت برخوردار هستند.

وی تأکید کرد: در صورت حمایت مسئولان و اعزام به موقع ورزشکاران به رقابت‌های ورزشی وزارت نفت، افتخارآفرینی نمایندگان ورزشی گچساران بیش از پیش نمایان خواهد شد.

شبیبی ابراز داشت: با انجام تمرینات مستمر و یک برنامه منظم در کنار حمایت مسئولان، افتخار قهرمانی شطرنج وزارت نفت را نیز نصیب نفت و گاز گچساران خواهم کرد.

به گزارش فارس، هشتمین المپیاد فرهنگی، ورزشی جانبازان و معلولان شرکت ملی نفت ایران در شش رشته ورزشی، فوتسال، شنا، دارت، تیراندازی، تنیس روی میز و شطرنج با حضور بیش از ۳۸۰ ورزشکار از شرکت‌های تابعه هفته گذشته با معرفی افراد برتر در مجموعه فرهنگی و ورزشی محمودآباد به کار خود پایان داد.

انتهای پیام/۸۲۰۰۱/ب۳۰

منبع : خبرگزاری فارس