وی عنوان کرد: این استان هم اکنون از شاخص های مطلوب رشد و توسعه برخوردار نیست و می طلبد استاندار دست طلب به سمت همه صاحبنظران دراز کند.

: نماینده ولی فقیه و نماینده مردم کهگیلویه و وبیراحمد در رهبری گفت: گاهی مواقع معارضات، سیاسی بازی و نزاع های اقلیمی اجازه نداد این استان به توسعه پایدار برسد.
آیت الله سید شرف الدین در نشست شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد که با حضور استانداران ادوار این استان بعد از انقلاب اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: این تدبیر که استانداران استان ها در دوره های مختلف دور هم جمع شوند و با یک هم اندیشی زمینه را برای رشد و تعالی استان ها مهیا کنند، ستودنی است.

وی بیان کرد: استانداران ادوار این استان امورز به دیدار مردمی آمدند که سپاسگذار زحمات کوچک و بزرگ این عزیزان هستند و همیشه به نیکی از آنان یاد می‌کنند.

ملک حسینی با اشاره به اینکه هر کدام استان های دوره های مختلف که به این استان امدند هدفی جز توسعه بیش از پیش نداشتند، ابراز کرد: هیچ کدام از این عزیزان به آرزوی خود نرسیدند هر چند کارهای بزرگی به برکت نظام جمهوری اسلامی انجام شده است.

نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری افزود: انتظار می رود مدیران کنونی استان با تعامل و همفکری با مدیران گذشته عزم ها را تبدیل به عمل کنند تا آرزوی را که مدیران قبل داشتند، محقق شود.

ملک حسینی با اشاره به اینکه کمبودها و نارسایی های کهگیلویه و بویراحمد نیازمند تلاش وسیع است، تصریح کرد: عزم استانداران ادوار این استان که مشتاقانه آمدند تا این ظرفیت بزرگ را در اختیار مدیریت کنونی قرار دهند، ستودنی است.

وی عنوان کرد: این استان هم اکنون از شاخص های مطلوب رشد و توسعه برخوردار نیست و می طلبد استاندار دست طلب به سمت همه صاحبنظران دراز کند.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه برخی نظریه ها برای کتاب ها مناسب است، گفت: نظرات استانداران ادوار عینی، ملموس و مشاوره ای در خور اجرا است.

ملک حسینی با اشاره به اینکه این استان لیاقت بیش از آنچه را که هم اکنون در آن هست دارد، افزود: با مدیریت جهادی بر پایه سرعت و اخلاص باید فاصله توسعه ای این استان با سایر استان ها را طی کرد.

منبع : عصردنا