یاسوج ۲۴:   با بیان اینکه؛ در مقابل دشمنان اسلام ایستاده و مایه اقتدار کشور است اظهار کرد: عصبانیت دشمنان از سپاه ناشی از به هم خوردن نقشه های انها در عراق، سوریه و دیگر کشورهاست.

 اجتماع طلاب و روحانیون کهگیلویه با حضور آیت الله ملک حسینی و در محکومیت سخنان رییس جمهور آمریکا، برگزار شد.

طلاب و روحانیون کهگیلویه در پاسخ به یاوه گویی‌های دونالد رئیس جمهور آمریکا  در حسینیه ثارالله دهدشت تجمع و این سخنان را محکوم کردند.

در این مراسم نماینده ولی فقیه در استان اظهارکرد:سخنان حقارت آمیز و یاوه گویی های سردمداران نظام  سلطه  در برابر ملت شجاع ایران تازگی ندارد.

آیت الله ملک حسینی افزود: اراده مردم ومسئولان ما در دفاع از نظام اسلامی و آرمان های امام (ره) نشان داده که این سخنان بی ارزش، هیچ تاثیری نداشته و ایران اسلامی در برابر تهدید های بدخواهان هرگز کوتاه نخواهد آمد.

عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بازوی توانمند کشور و همواره محبوب قلب ملت است.

آیت الله ملک حسینی با بیان اینکه؛ سپاه پاسداران در مقابل دشمنان اسلام ایستاده و مایه اقتدار کشور است ، گفت: عصبانیت دشمنان از سپاه ناشی از به هم خوردن نقشه های انها در عراق، سوریه و دیگر کشورهاست.

آیت الله ملک حسینی گفت:وحدت مردم و همدلی انها امروز بیش از هرزمانی ضرورت دارد و مسئولان نیز در خدمت رسانی به مردم و آرامش و نشاط در جامعه توجه بیشتری کنند./باشت نیوز