یک منبع آگاه از سوء قصد به رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد حوالی ظهر امروز خبر داد.

به گزارش یاسوج۲۴؛ یک منبع آگاه در یاسوج از به رئیس کل خبر داد و گفت:‌ در این حادثه خودروی حجت‌الاسلام غلامرضا مزارعی مورد هدف شلیک گلوله قرار گرفت که خوشبختانه آسیبی به وی وارد نشد.

بر اساس این خبر افراد ناشناس به سمت تیراندازی کرده اند که این حمله ناکام مانده است و  و راننده وی در این تیراندازی اسیبی نرسیده و در سلامت کامل هستند.

گفته می شود این تیراندازی از طرف یک خودروی زانتیا سفیدرنگ در خیابان شهید باهنر ۵ صورت گرفته است و ۲۴ گلوله به سمت خودروی رئیس کل دادگستری شلیک شده است.

مشاهدات عینی نشان می دهد هم اکنون اوضاع تحت کنترل است و فضای آرامی در اطراف دادگستری استان وجود دارد.

گفتی است هنوز نیت افراد شلیک کننده مشخص نیست.

حجت الاسلام غلامرضا مزارعی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: بعد از بازگشت از محل کار هنگامی که می‌خواستم از خودرو پیاده شده و وارد منزل شخصی‌ام شوم خودرو را به گلوله بستند.

وی با اشاره به اینکه این حادثه در خیابان باهنر پنج رخ داد، افزود: محافظان بنده و دادستان در جریان جزئیات بیشتر حادثه قرار دارند.

حجت‌الاسلام مزارعی مبارزه جدی با فساد مالی و همچنین زمین‌خواری را در کهگیلویه و بویراحمد آغاز کرده و در دوره مدیریت وی بر دستگاه قضایی استان بسیاری از جرائم از جمله نزاع‌های دسته جمعی و سرقت مسلحانه به شدت در استان کاهش یافته است.

انتهای پیام/ح