تیم فوتسال بانوان فدک یاسوج که برای شرکت در مسابقات لیگ دسته یک کشور در بندرعباس حضور دارد به دلیل مشکلات مالی در سرگردانی بسر می برد.

که برای شرکت در مسابقات لیگ دسته یک کشور در بندرعباس بسر میبرد به دلیل مشکلات مالی در سرگردانی بسر می برد.
footsallBonovanعاتکه مقامی سرپرست این تیم در گفت و گو  با کبنا اسپورت گفت: علیرغم اینکه در دوره قبل مسابقات تیم ما در شرایط خیلی خوبی بسر میبرد و فقط به خاطر تفاضل گل به لیگ برتر صعود نکردیم.

آقای دامیده تا اخرین لحظه اعزام تیم حتی تلفن ما را جواب نمیداد
مقامی گفت:در شرایطی ما به این مسابقات اعزام شدیم که قرار بود اقای دامیده به عنوان مدیر عامل تیم ما را در مسابقات یاری دهد و لیکن ایشان تا اخرین لحظه اعزام تیم حتی تلفن ما را جواب نمیداد و اقای موسوی هم که مالک باشگاه بود حتی از کمترین همراهی دریغ کرد و اذعان میداشت که من مالک باشگاه نیستم و پس از رایزنی های فراوان اقای صمدی از دهدشت حاضر شدند که هزینه های تیم را متقبل شوند و در قبال ان میگفت اگر قرار است هزینه های تیم بر عهده من باشد باید امتیاز ان هم به بنده واگذار شوند و پرویز موسوی حاضر نشد امتیاز تیم را واگذار کند.

آقایان که خیلی ادعا دارند حتی حق ورودی را پرداخت نکرده بودند
مقامی بیان کرد:ما با کمک اقای صمدی ساعت ۲ نیمه شب شنبه با مینی بوس عازم بندرعباس شدیم و  ساعت ۳ بعد از ظهر به بندرعباس رسیدیم و چون لباس نداشتیم مجبور شدیم از لباس تیم اقایان استفاده کنیم و حتی مقنعه ورزشی هم نداشتیم و در شهر بندرعباس سرگردان به دنبال لباس آن هم در ظهر که همه مغازه ها بسته بوند میگشتیم و دست اخر امدیم از دیگر تیم های شرکت کننده لباس انها را قرض گرفتیم.
مقامی تاکید کرد: در حالی ساعت ۴٫۳۰ دقیقه شنبه اولین مسابقه خود را برگزار کردیم که از ساعت ۷ شب روز گذشته به دلیل مشکلات مالی اصلا غذا نخورده بودیم و با بدن تحلیل رفته به زمین مسابقه رفتیم و با تعهد کتبی مبنی بر اینکه باید ای دی کارت و حق ورودی ما واریز شود اولین بازی ما انجام گرفت اقایان که خیلی ادعا دارند  حتی  حق ورودی را پرداخت نکرده بودند و لباس تیم را تا یک روز بعد از مسابقات ارسال نکرده بودند.

باعث و بانی همه مشکلات هیات فوتبال استان است
آشتیانی مربی بازیکن تیم فوتسال بانوان فدک به کبنا اسپورت گفت:من نمیدانم اقایان که اینهمه سال در هییت فوتسال استان مسئولیت دارند چرا نمیدانند فلسفه تیمداری چیست؟ اقای پرویز موسوی هم میخواهد امتیاز تیم مال خودش باشد و خودش مالک باشگاه باشد  ولی متاسفانه نمیخواهد هیچ هزینه ای بپردازد.
آشتیانی گفت: چرا در این شهر غریب هیچ کس به داد تیم ما نمیرسد و فقط شعار تیمداری میدهند مگر غیر از این است که مالک تیم تعهد دارد که هزینه های تیم ما را بدهد.

ساعت ۸ شب هست هنوز نهار نخوردیم
وی ادامه داد:در بازی امروز حتی ابمعدنی هم نداشتیم و به شکلی بود که داوارن بازی هم دلشان به حال تیم ما میسوخت و لباسی که فرستاده بودند بعد از یک روز به ما رسید و اصلا مناسب نبود و مجبور شدیم که با چسپ شماره انها را تغییر دهیم و این در حالی بود که ناظرین مسابقه کلی با ما دعوا کردند و دو بازیکن اصلی تیم من امروز مصدوم شدند و حتی هزینه درمان انها را نداشتیم و الان که ساعت ۸ شب هست حتی نهار هم نخوردیم.

خانواده های ما خبر ندارند ما در چه شرایط سختی به سر میبریم
تیموری بازیکن تیم فوتسال بانوان فدک در این رابطه گفت: اصلا ما نمیخواستیم در این مسابقات شرکت کنیم الان خانواده های ما خبر ندارند ما در چه شرایط سختی به سر میبریم در حالیکه خیلی حاضر بودند تمام هزینه های تیم را بپردازند و اقایان انقدر خود رای بودند که حالا که هزینه تیم را نمیدهند تیم را واگذار کنند ما امروز در جریان بازی حتی ابمعدنی هم نداشتیم که بخوریم کل  پولی که برای اعزام تیم دادند ۵۰۰ هزار تومان بود ایا این درست است که با ما اینگونه برخورد کنند ما از دیگر تیم ها چه چیزی کمتر داریم چرا باید الان که ساعت ۸ شب هست هنوز نهار نخورده باشیم.

کبنااسپورت: حق پاسخگویی برای مسئولین ارشد این تیم و همچنین هیات فوتبال استان محفوظ می باشد و کبنا آمادگی انتشار جوابیه آنها را نیز دارد.

منبع :