شهردار دوگنبدان با درخواست و پیگیری رئیس فنی و حرفه‌ای گچساران از کانال و آبراه این مرکز سرکشی و بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از گچساران، ظهر امروز اردوان زینل‌زاده  از کانال و آبراه بزرگ فنی و حرفه‌ای این شهرستان که در فصل بارش دچار مشکل می‌شود، سرکشی و بازدید کرد.

در این بازدید که به درخواست سیدیدالله افضلی، رئیس فنی و حرفه‌ای گچساران صورت گرفت، شهردار دوگنبدان وضعیت کانال و آبراه روبروی این مرکز که محل گذر آب‌ کانال‌های قسمت‌های از منطقه ۵۰۰ دستگاه گچساران است را مورد بررسی قرار داد.

رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای گچساران در حاشیه این بازدید در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در گچساران، اظهار داشت: کانال روبروی مرکز فنی و حرفه‌ای گچساران محل تلاقی و گذر قسمت زیادی از کانال‌ها و آبراه‌های منطقه ۵۰۰ دستگاه گچساران بوده که با توجه به فصل بارش و بارندگی در گچساران، وضعیت نامناسبی را ایجاد می‌کند.

افضلی تصریح کرد: این کانال پاسخگوی حجم آب‌های دیگر کانال‌ها را ندارد؛ به همین دلیل با شروع بارندگی سرریز شده و چهره نامناسبی را در مجاورت فنی و حرفه‌ای گچساران ایجاد می‌کند.

وی در پایان ابراز داشت: با توجه به مشکلات پیش آمده این کانال بر اثر بارندگی‌های اخیر از شهرداری دوگنبدان خواستار بررسی و رفع این مشکل شدیم که امروز شهردار دوگنبدان با همراه کارشناسان از این محل بازدید کردند.

انتهای پیام/۸۲۰۱۴/ذ۲۰ 

منبع : خبرگزاری فارس