یاسوج – ایرنا – نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: سرمایه های انسانی این استان جزو مفاخر بوده و باید از آنها برای توسعه و پیشرفت همه جانبه استان استفاده بهینه شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، غلام محمد زارعی عصر چهارشنبه در نشست شورای اداری افزود: سرمایه های انسانی مهمترین عنصر در پیشرفت همه جانبه هر کشور به شمار می رود و به همین دلیل باید قدردان آنان بود.

وی بیان کرد: استانداران ادوار مختلف کهگیلویه و بویراحمد در طول ۳۵ سال اخیر سرمایه های ارزشمندی هستند که باید قدردان خدمات آنان برای کمک به توسعه و پیشرفت این استان بود.

زارعی اظهار کرد: استفاده هر چه مطلوبتر از تجربیات ارزنده استانداران ادوار مختلف کهگیلویه و بویراحمد در زمینه های مختلف ضرورتی انکارناپذیر است.

وی عنوان کرد: پس از پیروزی انقلاب تمام وابستگی های کشور به بیگانگان در زمینه های اقتصادی، نظامی و فرهنگی قطع شد و بسیاری از تحلیلگران دنیا معتقد بودند که با این شرایط امکان ادامه حیات نظام مقدس جمهوری اسلامی وجود ندارد.

زارعی ابراز داشت: این در حالی است که به لطف الهی جوانان کشور به عنوان سرمایه های انسانی با پذیرش مسوولیت های مهم و حساس توانستند امور مختلف را به نحو احسن اداره کنند.

۷۵۳۵/۶۷۱

پ

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبیر
<a href="mailto:' newsroom@.ir

منبع : خبرگزاری ایرانا