مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نواجوانان کهگیلویه و بویراحمد از تشکیل ستاد خبری ویژه این هفته در یاسوج خبر داد.

سید هانی حسینیسایت مردم استان (ک و ب)؛ سید هانی حسینی صبح امروز در جمع خبرنگاران و روابط عمومی های دستگاه های عضو کارگروه کودک و نوجوان استان با اشاره به برگزاری هفته کودک از ۱۵ تا ۲۱ مهرماه در سراسر کشور بیان داشت: با توجه به نقش و تاثیر و اهمیت حوزه رسانه در اثر بخشی و گسترش فعالیت های فرهنگی، ستاد خبری هفته ملی کودک در استان کهگیلویه و بویراحمد تشکیل شده است که ۱۶ روابط عمومی دستگاه های عضو کارگروه کودک و نوجوان و ۱۵  خبرنگار و عکاس خبری با ستاد خبری جشنواره با عنوان جشنواره «زیر سایه خورشید» همکاری می کنند.

وی افزود: با بهره مندی از رابطان موثر رسانه ها به خوبی می توان استقبال مردم کهگیلویه و بویراحمد از برنامه های ویژه هفته ملی کودک و فضای شور و نشاط کودکان و نوجوانان در استان را با ویژگی بومی به تصویر کشید.
 

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نواجوانان استان به برگزاری برنامه های مختلف این هفته در کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد و گفت: برگزاری جشن، میزگردهای تخصصی، ایستگاه های بزرگ نقاشی، تخفیف های ویژه محصولات فرهنگی، برگزاری همایش های بزرگ همیاران پلیس، پخش برنامه های متنوع در صدا و سیما، اجرای برنامه ها و بازی های ورزشی از جمله برنامه های متنوع در هفته ملی کودک است.

سید هانی حسینی افزود:  بیش از ۱۳ دستگاه عضو اصلی و چهار دستگاه همکار عضو کارگروه کودک و نوجوان هستند که در یک هفته ۱۰۴ برنامه جامع را برای کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می کنند.

وی به همکاری رسانه ها با برگزار کنندگان هفته کودک اشاره کرد و گفت: تمام فعالیت های رسانه ها در هفته ملی کودک به صورت افتخاری است و خبرنگاران با اعتقاد قلبی و نیت خالص بصورت خودجوش در جهت گسترش برنامه های فرهنگی خاص کودکان و نوجوانان در جامعه به انعکاس این رویداد مهم در استان می پردازند.

 
دانلود فایل مرتبط با خبر :