یاسوج – ایرنا – استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: روش های جدید تامین اعتبار برای اتمام و بهره برداری از پروژه های عمرانی این استان به ویژه در شهرستان بویراحمد از سوی مدیران اجرایی ارایه شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سید موسی خادمی شامگاه شنبه در نشست شورای اداری شهرستان بویراحمد افزود: راهکارهای مناسب برای رفع این مشکل اساسی شامل مشارکت دادن مردم در اجرای طرح های عمرانی، جذب سرمایه گذاران بومی و غیربومی و جمع آوری نقدینگی های مردم استان است.

وی بیان کرد: با وجود محدودیت در منابع مالی دولت حجم هزینه های جاری نیز به دلیل بی تدبیری های گذشته افزایش یافته است.

خادمی اظهار کرد: با اعتبارات محدود دولتی نمی توان اقدام خاصی برای توسعه کهگیلویه و بویراحمد به ویژه در شهرستان بویراحمد انجام داد و به همین دلیل باید در تمام امور از جمله تخصیص اعتبار برای تکمیل طرح های عمرانی اولویت بندی شود.

وی عنوان کرد: تعدادی پروژه عمرانی نیمه تمام در شهرستان بویراحمد وجود دارد که برای تامین اعتبار مورد نیاز به منظور افتتاح آنها باید پیگیری های لازم از سوی متولیان امر انجام شود.

خادمی ابراز داشت: تحرک، پیگیری و مطالبه گری مسوولان اجرایی کهگیلویه و بویراحمد برای رفع مشکلات این استان و کاهش توسعه نیافتگی آن ضروری است.

وی افزود: به دلیل وجود مشکلات متعدد در کهگیلویه و بویراحمد باید مدیران اجرایی این استان بیش از پیش همت کنند و هرگونه کم کاری در نهادهای دولتی استان قابل قبول نیست.

خادمی گفت: بویراحمد بزرگترین و مهاجرپذیرترین شهرستان کهگیلویه و بویراحمد بوده و چنانچه برنامه ریزی لازم برای کاهش مهاجرت به این شهرستان انجام نشود ممکن است در سال های آینده مشکلات امنیتی و حاشیه نشینی ایجاد شود.

۷۵۳۵/۶۷۱/۶۲۷

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبیر
<a href="mailto:' newsroom@.net

منبع : خبرگزاری ایرانا