فرماندار جدید شهرستان باشت گفت: رفع مشکلات عدیده شهرستان باشت در گرو برنامه‌ریزی اصولی و همدلی است.

به گزارش خبرگزاری فارس باشت، سید موسی حسینی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرمانداران سابق و کنونی شهرستان باشت اظهار کرد: قرار گرفتن من در این سمت و موقعیت به لطف نظام اسلامی و دولت تدبیر و امید بوده و به عنوان نماینده دولت اعتدال در این شهرستان هر آنچه را که در توان داشته باشم در خدمت‌رسانی به این مردم انجام خواهم داد.

فرماندار جدید باشت خود و سایر فرمانداران این دولت را ادامه دهنده راه دولت تدبیر و امید دانست و گفت: مطابق با خواست روحانی رئیس جمهور و همچنین خواست ملت با صداقت و در کنار مردم گام بر می‌داریم و برای آبادانی شهرستان باشت از هیچ اقدامی دریغ نمی‌کنیم.

وی ضمن تقدیر از یزدان محمدی فرماندار سابق افزود: برای انجام اقدامات شایسته جهت بهبود و پیشرفت وضعیت باشت از اولین ساعت شروع به کار خود با برنامه‌ریزی پیش خواهم رفت و با بررسی و نظارت دقیق هرچه سریع‌تر نسبت به تکمیل برنامه‌های اجرایی این شهرستان اقدام خواهیم کرد.

حسینی، راه‌اندازی ادارات و نمایندگی‌ها به صورت مستقل در شهرستان، پیگیری پروژه‌های نیمه تمام تا تکمیل هر چه سریعتر و برنامه‌ریزی بر اساس قوانین جهت آغاز طرح‌های سازنده در شهرستان را از اقدامات خود در آینده نزدیک بیان کرد.

این مسئول، تعامل و همکاری با ادارات و نهادهای شهرستان را از مهم‌ترین عوامل مسئولان برشمرد و بیان کرد:  ادامه دهنده خوبی‌ها بوده و با همکاری و همیاری مسئولان قدم در راه پیشرفت می‌گذاریم.

وی در پایان این مراسم با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار، مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری، فرماندار سابق و جمعی از مسئولان شهرستانی در محل گلزار شهدا حاضر و در اولین ساعت شروع کار خود با شهدای این شهرستان تجدید بیعت کرد.

حسینی از رئیس بنیاد شهید شهرستان باشت خواست تا گزارشی از وضعیت گلزار شهدای باشت ارائه داده تا هرچه سریع‌تر اقدامات لازم جهت بازسازی و بهسازی آن انجام شود.

انتهای پیام/۸۲۰۰۹/ذ۳۰

منبع : فارس نیوز