رسانه های ما با دو برگ کاغذ و یک ضبط دیجیتال، بر ان همه تجهیزات پیشرفته رسانه ای دشمن فائق آمدند و این به دلیل ….

سردار یونس امیری

سردار یونس امیری

سایت مردم استان (ک و ب) : سردار یونس امیری، پیش از ظهر دیروز در مراسم تجلیل از  رسانه های فعال در خلق ، به شکست دشمن در انتخابات اخیر اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب با نام گذاری اول سال به نام و حماسه اقتصادی، تمام تلاش و نقشه های دشمن را نقش بر آب کرد و حماسه ای در خرداد ماه خلق شد که هم زبان دشمن لال شد و هم کمرش که بر علیه نظام بسته بود شکسته شد.

وی رسانه های جمهوری اسلامی ایران را رسانه های ولایت مدار دانست و گفت: رسانه های ما مدافع امام و رهبر انقلاب بوده و هستند و همه در خط ولایت و امامت حر کت می کنند.

فرمانده استان افزود: اصحاب رسانه، افرادی بصیر، آگاه ، ولایت مدار و صادق هستند که برای استقلال مکتب عاشورا و فرهنگ شهدا گام بر می دارند.

وی به نقش رسانه ها در انتخابات اخیر اشاره کرد و گفت: رسانه های ما دین خود را در خلق حماسه سیاسی ادا کردند و وظیفه خود را به نحو مطلوبی انجام دادند.

امیری افزود: رسانه های ما در یک مبارزه مقدس در مقابل دشمن ایستادگی کردند و دشمن را مات و مبهوت گذاشتند؛ تا جایی که امروز رسانه های صهیونیستی که تا دیروز انتخابات ما را زیر سوال می بردند، اعتراف می کنند که این انتخابات در سطح دنیا بی نظیر بود و در غرب خواب چنین دموکراسی نیز دیده نمی شود.

وی به بررسی علل پیروزی رسانه ای رسانه های کشورمان در جنگ نابرابر اشاره کرد و گفت: رسانه های ما با دو برگ کاغذ و یک ضبط دیجیتال، بر ان همه تجهیزات پیشرفته رسانه ای دشمن فائق آمدند و این به دلیل نیروی ایمانی است که در بین رسانه های ما وجود دارد  که همانند دوران دفاع مقدس آنها را وسط میدان مبارزه با دشمن ثابت قدم و استوار نگه می دارد.

فرمانده سپاه فتح استان از راه اندازی بسیج رسانه در استان خبر داد و گفت: بسیج رسانه تعالی بخش، بصیرت آفرین و مهارت افزاست.