فرمانده سپاه بهمئی با درخواست از رسانه‌ها برای پوشش برنامه‌های دهه فجر در این شهرستان گفت: رسالت رسانه‌ها در ماه بهمن پوشش همه‌جانبه برنامه‌های دهه فجر است.

به گزارش خبرگزاری فارس از ، امیدعلی شریعت‌نیا ظهر امروز در نشست ستاد برگزاری دهه فجر شهرستان بهمئی اظهار کرد: ایام دهه فجر متعلق به همه ملت ایران است و باید برنامه‌های این دهه به صورت مطلوبی اجرا شود.

وی ابراز داشت: مردم ایران با حضور خودجوش خود در صحنه‌های مختلف توانستند در سال ۵۷ با دست خالی مقابل رژیم پهلوی و استکبار جهانی بایستند و حق در برابر باطل پیروز شود.

فرمانده سپاه بهمئی تصریح کرد: اگر این روزها نگاه کنید می‌بینید که شعارهای امروزی الهام گرفته از سال ۵۷ و همان روحیه استکبارستیزی است.

شریعت‌نیا اذعان کرد: انقلاب ما به دست مردم پیروز شد و ما و نسل‌های آینده باید این انقلاب را که با ریختن خون هزاران شهید به دست آمد با دل و جان و با همان روحیه انقلابی حفظ کنیم.

این فرمانده ارشد نظامی خاطرنشان کرد: اگر به کشورهای همسایه نگاه کنیم در می‌یابیم انقلاب‌هایی که در این کشورها به وجود می‌آید در ادامه راه دچار تزلزل شده و دوامی ندارند چرا که پایه و اساس آنها بر روی دین‌محوری نیست.

وی گفت: روزهای این دهه و اجرای برنامه‌های دهه فجر متعلق به یک اداره و یا یک نهاد نیست بلکه همه ما باید این روزها را گرامی بداریم و برای جوانان این روزهای با عظمت را بازگو کنیم.

شریعت‌نیا خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود از رسانه‌ها که برنامه‌های اجرا شده در دهه فجر را در بخش‌ها و روستاهای این شهرستان پوشش مناسب دهند.

فرمانده سپاه بهمئی با درخواست از رسانه‌ها برای کل پوشش برنامه‌های دهه فجر در این شهرستان گفت: رسالت رسانه‌ها در ماه بهمن پوشش همه‌جانبه برنامه‌های دهه فجر است.

حاتم آبرود بخشدار سرآسیاب نیز در این نشست اظهار کرد: برنامه‌های فرهنگی به مناسبت دهه فجر در این بخش اجرا می‌شود اما لازم است که مسئولان شهرستانی نیز همکاری لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/۸۲۰۰۹/س۳۰

منبع : فارس نیوز