عصر امروز کادر و اعضای حوزه مقاومت بسیج حضرت زهرا (س) شهرستان باشت از تعدادی خانواده معظم شهدای این شهرستان دیدار و سرکشی کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح از باشت؛ فرمانده بسیج حوزه حضرت زهرای باشت گفت: تقویت روحیه ایثار و شهادت و الگو قرار دادن شهدا بالاخص سرور و سالار شهیدان امام حسین(ع) برای مربیان و سرگروه‌ها در حلقه‌های صالحین از مهم‌ترین اهداف این دیدار است.

بنفشه گرامی ضمن گرامی‌داشت فرا رسیدن هفته بسیج اظهار کرد: در این دیدارها و سرکشی‌ها که به صورت دوره‌ای انجام می‌شود علاوه بر ایجاد دلگرمی خانواده‌های شهدا و ایجاد صمیمیت میان بسیجیان با آن‌ها، سرگروه‌ها و مربیان حلقه‌های صالحین می‌توانند با الگو قرار دادن شهدا و بیان اهداف و آرمان‌های مقدس آنان بنیه معرفتی شهادت را به متربیان خود انتقال دهند.

وی افزود: در این سرکشی‌ها مشکلات خانواده‌های شهدا مورد بررسی قرار گرفته و در حد توان جهت رفع آنان اقداماتی از سوی بسیجیان همیشه در صحنه انجام می‌شود.

گرامی خاطرنشان کرد: خواهران بسیجی، سربازان همیشگی و پیروان حقیقی ولایت و امامت بوده و در تمامی عرصه‌ها تابع دستورات مقام معظم رهبری خواهند بود.

فرمانده بسیج حوزه حضرت زهرا(س) شهرستان باشت با بیان این‌که عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف جهانی مدیون فداکاری و از جان گذشتگی‌های دلیر مردان این مرز بوم از بعد از انقلاب اسلامی تاکنون است، تصریح کرد: دیدار با خانواده شهدا و جانبازان توفیقی بزرگ است که به مناسبت‌های مختلف نصیب ما و دیگر مسئولان شده چرا که همه ما مدیون شهدا، جانبازان، ایثارگران و خانواده آنها هستیم و خدمت به آنان توفیقی بزرگ برای ما محسوب می‌شود.

 

انتهای متن/

منبع : سپاه فتح استان ک-و-ب