در دومین روز از هفته بسیج دانش‌آموزی فرماندهان و اعضای شورای حوزه و واحد‌های مقاومت بسیج دانش آموزی با امام جمعه شهرستان لنده دیدار کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از لنده، صبح امروز فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش‌آموزی شهید فهمیده و فرماندهان و اعضای شورای حوزه‌های مقاومت بسیج دانش‌آموزی در دومین روز از هفته بسیج دانش آموزی با امام جمعه شهرستان لنده دیدار کردند.

حجت‌الاسلام مهدی کیانی‌اصل با تبریک هفته بسیج دانش‌آموزی اظهار داشت:هدف از تشکیل بسیج دانش‌آموزی زمینه‌سازی برای رشد علمی و فرهنگی و اخلاقی دانش آموزان بسیجی است.

امام جمعه شهرستان لنده افزود: بسیج دانش آموزی باید زمینه جذب نیروهای که کمی انحراف دارند را به وجود آورده و نسبت به جذب آن‌ها تلاش کرده و نقش هدایت و جهت دهی به این افراد را داشته باشد.

وی افزود: متأسفانه فرهنگ غرب در جامعه ما در حال اثر کردن بوده روحیه فرهنگ بسیجی در جامعه را کم‌رنگ می‌کند، باید برای پر کردن این خلاء اقداماتی اساسی اندیشیده شود.

 

کیانی‌اصل تصریح کرد: تحریم‌ها و فشار‌های اقتصادی تنها با ایجاد روحیه و فرهنگ بسیجی در جامعه قابل حل خواهد بود.

امام جمعه شهرستان لنده افزود: روحیه بسیجی را باید در بسیج سازندگی با گام‌های رفیع سازندگی‌اش در کشور شناخت که همواره مشکلات و گره‌های سازندگی کشور را با نیروی ایمان باز خواهد کرد.

انتهای پیام/۸۲۰۱۳/ل۳۰

منبع : خبرگزاری فارس