دکتر سید موسی خادمی به همراه معاونان خود و مدیران کل ستادی استانداری از جانبازان بالای ۷۰ درصد در یاسوج دیدار کرد.


دکتر سید موسی خادمی به همراه معاونان خود و مدیران کل ستادی استانداری از جانبازان بالای ۷۰ درصد در یاسوج دیدار کرد.

خادمی در این دیدار دو ساعته در منزل جانباز زینت پور به مشکلات مطرح شده از سوی تعدادی از این عزیزان با اطلاع شد و برای رفع پاره‌ای از آنها قول مساعد داد.

استاندار با بیان اینکه، قشری عزیزتر از جانبازان و ایثارگران نداریم، گفت: همه مسئولان استانی موظف به پی‌گیری و رفع مشکلات جانبازان و ایثارگران و خانواده‌های آنها هستند.

خادمی، یکی از مشکلات اساسی جانبازان را مشکل درمان آنها دانست و گفت: باید نسبت به تجهیز بیمارستان تخصصی سلمان که ویژه جانبازان است، اقدامات لازم انجام شود.

استاندار، به رفع مشکلات مربوط به بحث مجتمع خدماتی رفاهی ایثارگران به مسئولین مربوطه تاکید کرد و افزود: برخی از این مشکلات بدون هر گونه هزینه‌ای در دستگاه‌ها رفع شدنی است.

خادمی با تبریک ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، خانواده شهداء و جانبازان را سرمایه های اصلی جمهوری اسلامی برشمرد و گفت: عزت و کرامت نظام مقدس جمهوری اسلامی در دنیا به برکت اسلام، رهبری حکیمانه حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری، ایستادگی مردم و از خود گذشتگی شهداء و جانبازان و صبر و بردباری خانواده های معظم آنها است.

وی تصریح کرد: جانبازان‌ الگوی برجسته‌ از ایثار و فداکاری‌ هستند و رنج‌ها، ناراحتی‌ها و مشکلات را با صبر و بردباری تحمل‌ کردند و تکریم و تلاش برای رفع مشکلات آنها وظیفه همگانی بخصوص مسئولین است.

در این نشست پیگیری مشکلات مربوط به بحث درمان و مسکن جانبازان بالای ۷۰ درصد هم در دستور کار قرار گرفت.

ج/۲۳۸


منبع : سایت استانداری