دومین جلسه انس با فطرت با موضوع دفاع مقدس در بافت تاریخی شهر دهدشت در جوار امامزاده سلطان مهدی‌(ع) این شهربرگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح، اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کهگیلویه دومین جلسه انس با فطرت با موضوع دفاع مقدس در بافت تاریخی شهر دهدشت در جوار امامزاده سلطان مهدی‌(ع) این شهربرگزار شد.

در این جلسه حجت‌الاسلام سید عبدالله فاطمی‌امجد، از روحانیون بومی دهدشت با تشریح واژه دفاع مقدس گفت: دفاع یعنی دفع کردن چیزی که مخل روند طبیعی باشد و دفاع مقدس یعنی دفع حمله همه جانبه شرق و غرب به رهبری صدام به میهن عزیزمان.

وی در ادامه گفت: بعد از پایان جنگ تحمیلی و قبول قطعنامه، تمام کشورها حتی همان‌ کشورهایی که در جنگ به صدام کمک کردند،وی را آغازگر جنگ معرفی کردند و این دلیل دیگری است که ما از خود در مقابل رژیم صدام دفاع کردیم.

فاطمی امجد افزود: راز موفقیت ما در دفاع مقدس این بود که ما مکتب شیعه، همچون پرنده دو بال سرخ حسینی و بال مهدوی داریم و ولایت فقیه همچون زرهی از آن محافظت می‌کند.

وی در ادامه افزود: دشمن همیشه در کمین است که به نظام ما ضربه بزند و امروزه با شیوه آرام و به اصطلاح جنگ نرم مخل امنیت و پیشرفت ماست و تکلیف این است که پشت سر ولایت فقیه برای دفاع مقدس به شیوه‌ای جدید بایستیم.

 

انتهای متن/

منبع : سپاه فتح استان ک-و-ب