وی اظهار کرد: در ارزیابی مدیران استان همدان افرادی که بتوانند اعتبارات بیشتری را از مرکز بگیرند، تشویق می شوند

: گفت: دولت تدبیر و امید مظلوم ترین دولت ایران است زیرا شرایط کار در دولت سازندگی، اصلاحات و مهروز با این دولت متفاوت است.

“محمد ناصر ” در که با حضور استانداران ادوار بعد از انقلاب این استان برگزار شد، اظهار کرد: شرایط برای توسعه این استان در دولت تدبیر و امید فراهم است.

وی بیان کرد: نباید نگران فاصله کنونی استان با سایر استان ها در شاخص های توسعه باشید زیرا موقعی انقلاب شد فاصله استان با سایر استان ها قابل مقایسه نبود.

نیکبخت با اشاره به اینکه زمانی یاسوج مرکز استان شد تنها ۵ هزار نفر جمعیت داشت، ابراز کرد: به برکت نظام جمهوری اسلامی کارهای بزرگی در این استان انجام شده ولی جای کاری بسیار وجود دارد.

استاندار همدان خاطرنشان کرد: ۷۶ درصد اعتبارات عمرانی متمرکز کشور در تهران هزینه و تنها ۲۴ درصد آن به سایر استان ها می دهند.

نیکبخت افزود: گرفتن اعتبارات متمرکز توسط تهرانی ها یعنی فشار، مراجعه، ارائه برنامه و چانه زنی بسیار که انتظار می رود مدیران استان کهگیلویه و بویراحمد نیز برای گرفتن اعتبارات متمرکز از مرکز تلاش کنند.

وی با اشاره به اینکه خط کشی در استان کهگیلویه و بویراحمد به سردسیری و گرمسیری مانع توسعه این استان می‌شود اظهار کرد: در ارزیابی مدیران استان همدان افرادی که بتوانند اعتبارات بیشتری را از مرکز بگیرند، تشویق می شوند.

استاندار همدان با تاکید بر اینکه دولت تدبیر و امید مظلوم ترین دولت ایران است زیرا شرایط کار در دولت سازندگی، اصلاحات و مهروز با این دولت متفاوت است ، خاطرنشان کرد: در این دولت مطالبات مردم زیاد است و بنا به دلایلی که نمی شود اینجا مطرح کرد امکان برآورده کردن این انتظارات مردم نیست.

وی با اعلام اینکه درآمد حاصل از یارانه ها ۶ هزار میلیارد تومان است در حالی دولت ۱۰ هزار میلیارد تومان خدمات به مردم ارائه داده است افزود: سه ماه از سال می گذرد ولی چون خزانه خالی می باشد هنوز تنخای عمرانی به استان ها اعلام نشده است.

منبع : عصردنا