یاسوج ایرنا- استاندار کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به تلاش های خردمندانه دولت یازدهم برای بهره گیری مطلوب از فرصت ها، ظرفیت ها و ارایه خدمت بهتر به جامعه گفت: دولت تدبیر و امید روحیه کارجمعی را در عرصه مدیریت کشور احیا کرد.

سیدموسی خادمی دوشنبه شب در نشست هم اندیشی با دبیران تشکلهای مردم نهاد این استان با اشاره به تبعات سو ناشی از مدیریت های فردی ،زیان های ناشی از تصمیم گیری های فردی و کم شدن روحیه کارجمعی و تعامل بین در دستگاههای اجرایی گفت: دولت یازدهم با توجه ویژه به ضرورت تقویت فرهنگ کارجمعی، تعامل خوبی در کشور و استانها برای تصمیم گیری کارشناسی و علمی با بهره گیری از خرد جمعی و هم افزایی بین بخشی فضای مطلوبی ایجاد کرده است.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: دراستان بستر خوبی برای کارهای شورایی با بهره گیری از نظر نخبگان ،کارگروه های تخصصی و تعامل بین دستگاههایی اجرایی فراهم شده است.

وی با بیان اینکه شتاب بخشی به توسعه همه جانبه کشور و ایجاد نشاط وامید به آینده بهتر از مهمترین دغدغه های دولت تدبیر و امید است،اظهارکرد: حمایت از تشکل های مردم نهاد دراین راستا مورد توجه رییس جمهور و وزیر کشور است.

دکتر خادمی با اشاره به نقش تشکل های مردم نهاد در کمک به تحقق مطالبات مردم و توسعه استان افزود: تحقق مطالبات مردم که همان خدمتگزاری بهتر به جامعه است در قالب تقویت سازمانهای مردم نهاد ممکن است.

وی حمایت مدیریت اجرایی استان به تشکل های مرم نهاد را یاد آورشد و تصریح کرد: بسترسازی و روان سازی کار برای سازمانهای مردم نهاد در استان فراهم شده است.

استاندارکهگیلویه وبویراحمد از برون سپاری کارهای خدماتی دستگاههای اجرایی به تشکل های مردم نهاد به عنوان سیاست راهبردی دولت خبر داد و گفت:دولت به دنبال واگذاری برخی طرحهای عمرانی به تشکل های مردم نهاد است.

وی با بیان اینکه دولت حجیم و بزرگ شده است و یکی از بهترین راهکارهای کوچک کردن دولت تقویت ثمن ها و تشکل های مردم نهاداست اظهارکرد: حلقه انتقال مطالبات مردم به حاکمیت وحلقه واسط بین دولت و مردم تشکل های مردم نهاد است.

خادمی اظهارکرد: وجود تشکل های مردم نهاد گامی در جهت ایجاد جامعه مدنی، با نشاط و تحقق مردم سالاری دینی است.

دراین نشست معاون امور جوانان سازمان ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد و شماری از دبیران تشکلهای مردم نهاد مطالبات با ارایه گزارش ، راهکارهای تقویت این نهاد را بیان کردند.

۱۵۰تشکل مردم نهاد در کهگیلویه وبویراحمد تشکیل شده است.

۷۵۳۰/۶۷۱

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبیر
<a href="mailto:' newsroom@.net

منبع : خبرگزاری ایرانا