مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه وبویراحمد ضمن تاکید بر اهتمام دولت یازدهم به کانون های فرهنگی و هنری، افزود:دولت تدبیر و امید نگاه ویژه ای به کانون های فرهنگی مساجد خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی اداره کل فرهنگ و اسلامی، حجت الاسلام رضا قاسمی گفت: ستاد عالی مساجد بعد از مطرح شدن بحث تهاجم فرهنگی از طرف مقام معظم رهبری با مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی تاسیس شد.

قاسمی افزود: شورای عالی انقلاب فرهنگی پس از برگزاری جلساتی به این نتیجه رسیدند که کانون های فرهنگی با هدف استفاده از ظرفیت مساجد در جهت ترویج ارزش های دینی تاسیس شوند.

وی اظهار داشت: در دولت های نهم و دهم و با همکاری مجلس کانون های فرهنگی و هنری رشد چشم گیری داشتند.

این مسئول فرهنگی و هنری کهگیلویه وبویراحمد ضمن اظهار امیدواری کمک دولت یازدهم به کانون های فرهنگی و هنری، عنوان کرد:انشالله با همت دولت تدبیر و امید و نگاه ویژه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، شاهد رشد و شکوفایی این مراکز بزرگ فرهنگی باشیم.

حجت الاسلام قاسمی گفت:با توجه به این که در آستانه بیست و یکمین سالگرد تاسیس ستاد عالی مساجد قرار داریم، برنامه های ویژه ای برای این روز در نظر گرفته شده و این مراسم باشکوه تر از سال های قبل برگزار می شود./شبستان

منبع : سایت اسلامی