رئیس ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد گفت: دوره آموزشی طرح ملی «هر مسجد یک خبرنگار» ویژه اعضای کانون‌های مساجد استان برگزار می شود.

به گزارش یاسوج۲۴؛   اظهار داشت: کانون ‌های مساجد ظرفیتی برای تبیین دستاورد‌های انقلاب است، زیرا انقلاب اسلامی از مساجد شکل گرفت و استمرار حاکمیت نظام جمهوری اسلامی نیز در مساجد تثبیت، تحکیم و ادامه یافت.

وی اظهار داشت: تلاش در جهت به کارگیری اندیشه بنیانگذار کبیر انقلاب، منویات مقام معظم رهبری و اهداف و ارزش ‌های انقلاب اسلامی در سطح جامعه از جمله اولویت ‌ها و ماموریت‌ های ستاد کانون‌ های فرهنگی و هنری مساجد است.

دولت آبادی در ادامه، از برگزاری دوره آموزشی «» در این استان خبر داد و اضافه کرد: این دوره در راستای انعکاس فعالیت ‌های کانون ‌های مساجد سراسر کشور در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران برگزار می ‌شود.

رئیس ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح «هر مسجد یک خبرنگار» یکی از مصوبات اجلاس سراسری مسئولان ستاد کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور است.

وی با بیان اینکه مدت زمان این دوره آموزشی ۲۰ ساعت است، گفت: این دوره جمعه ۲۸  دیماه با حضور ۴۰ نفر از اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان در یاسوج برگزار می شود.

 

انتهای پیام/ح