یاسوج – ایرنا – معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به برگزاری باشکوه برنامه های دهه فجر اشاره کرد و گفت:دهه فجر تجلی حاکمیت الهی است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، فتاح محمدی روز پنجشنبه در نشست ستاد بزرگداشت دهه فجر در افزود: کمیته های ۲۰ گانه ستاد برگزاری این ایام در استان تشکیل و برای هرچه باشکوه تر برگزار شدن برنامه های این ایام اقدامات لازم انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه فضای عمومی شهرها و روستاهای کهگیلویه و بویراحمد باید در دهه فجر امسال فضای سال ۵۷ را تداعی کند، اظهار کرد:توجه به حضور گسترده مردم و فعال شدن تشکل های و صنوف مختلف نیز مدنظر قرار خواهد گرفت.

محمدی به ساختار محتوایی برنامه های دهه فجر اسال جاری نیز اشاره کرد و افزود: چرایی شکل گیری انقلاب اسلامی و تاثیرات آن باید در سطوح ملی و بین المللی تبیین و نقش امام خمینی (ره) در پیروزی انقلاب اسلامی باید به اگاهی مردم رسانده شود.

وی عنوان کرد: حساسیت نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی روز به روز در دنیا افزایش می یابد و دشمنان نظام با تبلیغات گسترده سعی در مخدوش کردن وجهه ایران اسلامی را دارند که باید با منطق و اگاهانه این توطئه ها و تبلیغات شوم را خنثی کرد.

محمدی با اشاره به اینکه برنامه های دهه فجر امسال در سه روز و به طور فشرده اجرا خواهند شد، ابراز داشت:در ۱۲ بهمن همزمان با ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به کشور این برنامه ها آغاز می شوند.

وی افزود: در شب ۲۱ بهمن که تجلی فریاد الله اکبر و استکبارستیزی ملت ایران نیز برنامه های متنوعی در مناطق مختلف کهگیلویه و بویراحمد اجرا خواهد شد.

محمدی گفت: امسال مردم استان با حضور پرشور و گسترده خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر با لبیگ به فرمان رهبر معظم انقلاب برگ زرین دیگری را به تاریخ پرافتخار ملت ایران خواهند افزود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه حضور آگاهانه ملت ایران در پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۵۷ از نکات برجسته بود، بیان کرد: این انقلاب دستاورد حضور آگاهانه ملت همیشه درصحنه ایران اسلامی است.

۶۷۱/۷۵۳۳

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبیر
<a href="mailto:' newsroom@.net

منبع : خبرگزاری ایرانا