استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: راه اصلی عبور کهگیلویه و بویراحمد از محرومیت بستگی به دلسوزی بیشتر مسئولان و همراهی حداکثری مردم دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از باشت، سید موسی خادمی عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان باشت و پس از یک سفر یک روزه ضمن گرامی‌داشت ایام دهه فجر اظهار کرد: این انقلاب به وجود آمد تا سنتی اسلامی و قرآنی را نهادینه کند که پیامبر اسلام(ص) بنا کرده بود.

استاندار در ادامه گفت: سنتی که اتحاد و همدلی مردمانی عاشق دین و ولایت را می‌طلبد و ملت ایران ثابت کردند که هم عاشق این سنت و هم پیروان ولایت‌اند تا پای جان  در مسیری که خودشان پدید آوردند جان نثاری خواهند کرد.

مسئول ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد که در جلسه شورای اداری باشت سخن می‌گفت ابراز داشت: به لطف الهی و به خواست قلبی مردم هم اکنون انقلاب اسلامی ایران با ۳۵ سال عمر به درخت تنومندی تبدیل شده است که در جهان خودنمایی می‌کند و در اقتدار و عزت به الگویی تبدیل شده است که به جهان نشان داد ایران اسلامی در زمینه‌های عملی و نظری هر دو با اقتدار و سربلندی در مسیر پیشرفت قدم برمی‌دارد.

خادمی ادامه داد: در این راه هیچ کس نمی‌تواند مانع پیشرفت آن شود.

وی با اشاره به رفاه اقتصادی گفت: اگر ما الگویی شایسته باشیم باید زمینه رفاه قابل قبولی را برای مردم و ملت خود فراهم کنیم و این عمل باید به خواست ما و به همکاری، اتحاد و مسئولیت‌پذیری مسئولان و مردم در هر جایگاهی که هستند، انجام گیرد.

خادمی تصریح کرد: رسالت ما در خدمت رسانی به مردم یک رسالت منطقه‌ای نیست بلکه یک رسالت جهانی است بنابراین اگر ما در برخی موارد عقب بوده و یا در حال توسعه هستیم باید خودمان اقدام به بهسازی و عمل کنیم و شرایط را خودمان آن گونه که می‌خواهیم تغییر دهیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: این توسعه نیافتن باید یک موتور محرکه‌ای باشد برای همت مسئولان ما در راستای پیشرفت و گام‌های بلند برای توسعه، نه اینکه انتظار کار از سایرین را داشته باشیم.

وی ادامه داد: باید با شعاری مبنی بر اتحاد، انسجام، هماهنگی و همدلی و با تقویت نیروی شایسته اقدام به آغاز رشد و توسعه جامعه خود کنیم چرا که انسان استعداد لازم برای پیشرفت و حرکت در مسیر رشد را دارد و شایسته است از وضعیت نامناسب به وضعیت مطلوب نقل مکان کند.

خادمی خاطرنشان کرد: در هر حرکت و اقدام اجرایی مهمترین اصل تشخیص و اولویت دادن و سپس سپردن کار به افراد با استعداد و شایسته است که بتوان با توجه به فضای موجود در دولت تدبیر امید و با بکارگیری کارشناسان و نخبگان تغییرات لازم را انجام دهیم.

وی در ارتباط با مشکلات اعتباری برای پروژه‌ها ابراز کرد: تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست که در سال آینده و در تخصیص بودجه اولویت را به پروژه‌هایی دهیم که درصد فیزیکی و پیشرفت بالایی دارند چرا که این طرح‌ها که سرمایه‌های مردم است باید به مرحله بهره‌برداری برسد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در جلسه شورای اداری باشت، اظهار کرد: اتمام پروژه محور شلال‌دان در مسیر باشت، تا قبل از آغاز مسافرت‌های نوروزی امسال تکمیل خواهد شد و محور باشت، چرام نیز در اولویت کار مسئولان قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/۸۲۰۰۹/ذ۴۰

منبع : فارس نیوز