یاسوج- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمدگفت: امدادگران خدمت رسانی مطلوب، دقت، سلامت و سرعت را سرلوحه کار خود قرار دهند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سیدغلامرضا متقی روز پنجشنبه در نشست با مدیران مالی و اشتغال کمیته امداد افزود: هدف مشترک تمامی امدادگران باز کردن گره از مشکلات نیازمندان و قشر محروم جامعه است.

وی با اشاره به اینکه کنترل و نظارت در حوزه مالی باید بیشتر مشهود باشد، عنوان کرد: توجه به کنترل و نظارت درونی مهمتر از کنترل و نظارت اداری است .

متقی انضباط مالی، امانتداری، به روز بودن، کنترل و نظارت ، احترام متقابل ، نظام انتقادات و پیشنهادات در بین کارکنان را از مهمترین اصول کار در حوزه اداری مالی اعلام کرد.

وی با اشاره به اینکه امور مالی در هر سازمانی، نقش مهمی را به عهده دارد، اظهار کرد: تعامل میان این واحد با سایر بخش ها بسیار ضروری است و از همکاران خود در حوزه اداری مالی انتظار می رود تا با انعطاف و همکاری با سایر بخش ها این تعامل را برقرار نمایند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) اشتغال و اجرای طرح های خودکفایی کمیته امداد را برند اختصاصی این نهاد دانست، ابراز داشت: افتخار کمیته امداد این است که علاوه بر خدمت رسانی به صورت مستمری، توانمندسازی با اولویت اشتغال را در دستور کار قرار داده و پیگیری می نماید.

وی با تاکید بر انجام آموزش های مهارتی در موضوع اشتغال، استعدادسنجی متناسب با بافت هر منطقه، نظارت بر طرح های اشتغال و بازاریابی برای عرضه تولیدات را از مهمترین برنامه ها در حوزه اشتغال عنوان کرد.

۷۵۲۹/۶۷۱

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبیر
<a href="mailto:' newsroom@.net

منبع : خبرگزاری ایرانا