نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در پیامی مردم را به خویشتن داری دعوت کرد و ناآرامی های اخیر را توطئه استکبار جهانی علیه ایران اسلامی دانست.

 یاسوج ۲۴: شهرستان‌ های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در شورای اسلامی با اشاره به بی نظمی‌ها و اغتشاشات اخیر اظهار داشت: اتفاقاتی که در چند روز گذشته شکل گرفته اتفاقاتی بوده که از اول تاکنون وجود داشته و مردم با هوشیاری کامل مقابل آن‌ ها ایستاده و از ولایت فقیه و رهبر معظم حمایت کردند.

عدل هاشمی پور گفت: مشکلاتی از گذشته تا کنون در جامعه وجود داشته و هیچگاه باعث نشده  که مردم پشت ولایت فقیه را خالی کنند.
 
وی در پیامی به مردم استان و شهرستان‌ های حوزه انتخابیه خود گفت: مسئولان به این مشکلات واقف هستند و ما هم در مجلس شورای اسلامی تلاش داریم تا مشکلات مردم را رسیدگی کنیم.
 
این مسئول با بیان اینکه با به خیابان ریختن، ایجاد بی نظمی و صدمه زدن به اموال عمومی و بیت المال چیزی درست نمی‌شود ابراز داشت: مردم اینک چون گذشته صبور باشند زیرا هیچ یک از این کار‌ها به نفع مردم  و جامعه نیست.
 
هاشمی پور در پایان عنوان کرد: دست در ناآرامی های اخیر به وضوح پیدا است بنابراین هوشیاری مردم و مسئولان در این زمینه ضروری است./صدا و سیما