فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری ۴۳ قاچاقچی مواد مخدر در طول یک هفته اخیر در این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، غلامعباس غلامزاده ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با اجرای چندین عملیات ویژه و منحصر به فرد در طی یک هفته گذشته مأموران انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد موفق به کشف بیش از ۱۳۰ کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری ۴۳ نفر از قاچاقچیان و فروشندگان و حاملان مواد مخدر شدند.

این فرمانده ارشد انتظامی ابراز داشت: در همین راستا و برای برخورد با قاچاقچیان و ممنوعیت ورود مواد مخدر به استان، مأموران انتظامی چندین عملیات ویژه و منحصر به فرد را در محورهای مواصلاتی استان و در سطح شهرها به نمایش گذاشتند.

غلامزاده در ادامه اظهارات خود در این خصوص افزود: در مجموع عملیات‌ها، ۱۳۲ کیلو و ۶۰۰ گرم انواع مواد مخدر کشف و ۴۳ تن از قاچاقچیان دستگیر شدند.

این فرمانده ارشد انتظامی در استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به توقیف هشت دستگاه خودروی سواری در این عملیات‌ها، اظهار کرد: قاچاقچیان قصد داشتند با جاسازی ماهرانه مواد مخدر در خودروها و عبور از محورهای مواصلاتی این مقدار مواد مخدر را به استان‌های همجوار حمل کنند.

 وی خاطرنشان کرد: در این خصوص متهمان به همراه مواد مخدر کشف شده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

غلامزاده با بیان این‌که رضایت شهروندان از کار پلیس مهم‌ترین و بهترین مشوق برای ما در نیروی انتظامی است، ضمن تقدیر از همکاری مردم با پلیس در شناسایی و کشف جرایم از شهروندان خواست تا در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت غیر قانونی فرد و یا افراد مراتب را در اسرع وقت به پلیس گزارش دهند.

وی در این میان از نقش ارزنده رسانه برای مقابله با جرائم سخن گفت و افزود: مردم و رسانه‌ها دو بال پلیس برای موفقیت در همه مأموریت‌ها هستند.

انتهای پیام/۲۵۷۱/ل۳۰/ظ۱۰۰۴

منبع : خبرگزاری فارس