این مسئول اذعان داشت: شهر یاسوج با عنوان پایتخت طبیعت ایران باید محل امنی برای مردم باشد و پلیس نیز در این راه از هیچ کوششی برای ایجاد امنیت دریغ نمی‌کند.

: فرمانده انتظامی بویراحمد گفت: دو نوجوان ۱۶ و ۱۷ ساله یاسوجی که اقدام به شرارت می‌کردند توسط پلیس دستگیر شدند.

به گزارش “عصردنا”، علی کاشانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دو نفر از افراد شرور ۱۶ و ۱۷ ساله تحت تعقیب که با شرارت‌های خود باعث سلب آسایش مردم شهر شده بودند توسط مأموران کلانتری بازار در مرکز استان شناسایی و دستگیر شدند.

وی گفت: در پی چند مورد نزاع و درگیری، تخریب اموال شخصی، شرارت، درگیری، سرقت به عنف، زورگیری، چاقوکشی و قدرت‌نمایی با قمه توسط دو نوجوان ۱۶ و ۱۷ ساله که تحت تعقیب مراجع قضایی و پلیس بودند رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران این فرماندهی قرار گرفت.

این مقام مسئول گفت: مأموران تحقیقات خود را جهت شناسایی افراد مذکور آغاز کردند و پس از تحقیقات تکمیلی این دو فرد مدتی از استان متواری شده بودند که پس از مراجعت شناسایی مخفیگاه متهمان با هماهنگی مقام قضایی آغاز و در عملیات هماهنگ و منسجم و به صورت همزمان هر دو متهم شرور دستگیر شدند.

کاشانی گفت: متهمان افراد شروری هستند که ضمن تمرد از مأموران و ضرب و جرح عمدی تعدادی از شهروندان با شرارت‌های خود باعث ناامنی شده و نارضایتی شهروندان را فراهم کرده بودند.

وی چگونگی آن‌ها را تشریح و افزود: در حین هم تلاش برای فرار و درگیری با مأموران با سلاح سرد و قمه توسط این دو فرد شرور صورت گرفت که همه تلاش‌های آن‌ها برای فرار از چنگ قانون بی‌نتیجه ماند و هر دو که برای مدتی از استان برای فرار از دست قانون متواری شده بودند در شهر یاسوج به چنگ قانون افتادند.

فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد خاطرنشان کرد: پلیس با اقتدار و برخورد با مخلان نظم و امنیت جامعه این گونه افراد را تحت تعقیب قرار می‌دهد و از شهروندان می‌خواهیم در صورت بروز چنین رفتارهایی از سوی افراد مراتب را بدون فوت وقت به پلیس از طریق سامانه ۱۱۰ اطلاع دهند.

این مسئول اذعان داشت: شهر یاسوج با عنوان پایتخت طبیعت ایران باید محل امنی برای مردم باشد و پلیس نیز در این راه از هیچ کوششی برای ایجاد امنیت دریغ نمی‌کند./فارس

منبع : عصردنا