فرمانده انتظامی گچساران از دستگیری فردی که اقدام به اغفال بانوان و زورگیری و سرقت از آنان می کرد در این شهرستان خبر داد .

یاسوج ۲۴: سرهنگ “سید محمد موسوی” اظهار داشت: برابر مراجعات حضوری چند خانم جوان مبنی بر اینکه شخصی ناشناس با یک دستگاه خودروی شخصی سواری پراید به عنوان مسافر کش در سطح شهر اقدام به و زورگیری و سرقت از آنها مبادرت می نماید، رسیدگی به این موضوع در دستور کار این شهرستان قرار گرفت . 

وی افزود : پس از بررسی های فنی و پلیسی مشخص شد این فرد با خودروی سواری پراید سفید به یکی از شهرستان های استان فارس فرار نموده بنابراین اکیپی از ماموران کلانتری ۱۱ شهر گچساران به شهرستان مورد نظر اعزام و طی یک عملیات خودروی موردنظر شناسایی و راننده آن دستگیر و جهت بررسی به شهرستان گچساران انتقال داده شد.

 رئیس پلیس شهرستان گچساران ابراز داشت: متهم در بازجویی های پلیس به شش فقره سرقت و زور گیری و اغفال زنان در شهر گچساران و شهرهای بهبهان و آغاجاری در استان خوزستان اعتراف که در همین راستا پرونده ای تشکیل و به همراه متهم تحویل مراجع قضایی قرار گرفت.

در پایان سرهنگ سید محمد موسوی به همشهریان عزیز توصیه کرد: از سوار شدن به خودروهای شخصی به جداً خودداری کنید و در صورت مشاهده موارد مشابه مراتب را سریعا از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اعلام تا برخورد قانونی در اسرع وقت صورت پذیرد./صبح زاگرس