سارقینی که با کشتن پدر و پسر مغاره دار موفق به سرقت از مغازه طلافروشی در گچساران شدند توسط پلیس کهگیلویه و بویراحمد دستگیر شدند.

یاسوج ۲۴: سردار مهدی انصاری در جمع خبرنگاران ضمن تبریک عید ولادت نبی مکرم اسلام(ص) و صادق آل محمد اظهار داشت: در پی وقوع سرقت مسلحانه طلافروشی باب الحوائج واقع در خیابان بلادیان گچساران در شهریور ماه امسال منجر به صاحب طلافروشی و فرزندش و مجروح شدن دیگر فرزند طلافروش و سرقت ۴۵ کیلو گرم طلا و جواهرات شد.

وی ابراز داشت: از همان ابتدا پیگیری این موضوع در دستور کار استان قرار گرفت در طی این مدت با تلاش بی وقفه و شبانه روزی سرانجام موفق شدند چند نفر از رابطین قاتلین و را در حالی که قصد فروش مقداری طلا و جواهرات سرقتی را در یکی از استانهای همجوار داشتند دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: سپس با انجام عملیات غافلگیرانه ماموران دو نفر قاتل و سارق تحت تعقیب که هر دو نیز برادر بودند در یکی از محور های مواصلاتی استان دستگیر و سلاح بکار رفته نیز به همراه طلا و جواهرات مسروقه را در محلی که پنهان کرده بودند کشف و ضبط نموده. مردم استان کهگیلویه و بویراحمد بخصوص شهرستان گچساران پس از شنیدن این خبر خوشحال شدند و از نیروی های انتظامی استان تشکر کردند./بویرنیوز