استاندار کهگیلویه و بویراحمد در جهت تسریع در رفع مشکلات و کمک به بهبود خدمت‌رسانی به نیازمندان از دستگاه‌ها و ادارات استان خواست کمیته امداد امام خمینی را یاری کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از ، سید موسی خادمی صبح امروز در نشست با مدیرکل کمیته امداد اظهار کرد: کمیته امداد یک نهاد مردمی و از اولین نهادهای انقلابی است که خدمات گسترده‌ای به نیازمندان ارائه می‌دهد. 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد جهت تسریع در رفع مشکلات و کمک به بهبود خدمت‌رسانی به نیازمندان با کمیته امداد اعلام آمادگی کرد و خواهان همکاری و همراهی سایر دستگاه‌ها و سازمان‌ها در این زمینه شد.

وی افزود: خدمات گسترده کمیته امداد به مددجویان بر هیچ‌کس پوشیده نیست و امید است که با همکاری و تعامل با سایر دستگاه‌ها و ادارات تداوم داشته باشد.

خادمی؛ خدمات اشتغال‌زایی کمیته امداد را از مهم‌ترین برنامه‌های این نهاد در راستای توانمندسازی مددجویان عنوان کرد و گفت: تاکنون شاهد خدمات ارزنده‌ای از طریق کمیته امداد به مردم نیازمند بوده‌ایم و امدادگران این نهاد از هیچ کوششی در راه کمک به محرومان دریغ نورزیده‌اند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: امیدواریم در راستای رفع مشکلات معیشتی و نیازمندی‌های مردم محروم این روند خدمت‌رسانی ادامه داشته و شتاب بیشتری گیرد.

خادمی تأکید کرد: در جهت تسریع در برطرف کردن مشکلات و کمک به بهبود خدمت‌رسانی به نیازمندان با کمیته امداد آماده همکاری در همه زمینه‌ها هستیم و از سایر دستگاه‌ها و سازمان‌ها نیز می‌خواهیم که با این نهاد همکاری‌های لازم را داشته باشند.

مدیرکل کمیته امداد  نیز با ارائه طرح‌ها و برنامه‌های آتی این نهاد، در خصوص زمینه همکاری متقابل بین استانداری و کمیته امداد و سعی و تلاش در جهت خدمت‌رسانی خالصانه به مردم تأکید کرد.

سید غلام‌رضا متقی همچنین خواهان فراهم کردن زمینه‌های اشتغال هر چه بهتر مددجویان با تعامل با سایر دستگاه‌ها و به خصوص بانک‌های ارائه دهنده تسهیلات شد.

وی افزود: امیدواریم با تعامل همه دستگاه‌های اداری استان و با پشتوانه استاندار شاهد موفقیت‌های روزافزون برای خدمت‌رسانی به محرومان در این استان باشیم.

متقی با اشاره به این‌که پاسخگویی درست به ارباب رجوع و رضایت آنها را از مهم‌ترین برنامه‌های کاری کمیته امداد است، خواهان همراهی بیشتر استاندار با کمیته امداد در راه خدمت‌رسانی مطلوب‌تر به قشر نیازمند جامعه شد.

انتهای پیام/۸۲۰۰۹/ط۳۰

منبع : فارس نیوز