: نماینده مردم چهار شهرستان در شورای اسلامی با بیان اینکه نباید در توزیع و تخصیص تبعیض قائل شویم، گفت: انتظار می‌رود نگاه مدیران در این خصوص فرامنطقه‌ای باشد.

حجت‌الاسلام و المسلمین سید علی‌محمد در جلسه شورای توسعه و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برخی شاخص‌های شهرستانی اظهار کرد: شاید در جزئی‌ترین شاخص‌ها مثلا فضای سبز دهدشت چهار متر مربع بوده، این در حالی است که باید مطابق با استانداردها هفت متر مربع باشد.

وی با ابراز گلایه‌مندی از برخی شاخص‌های شهرستان کهگیلویه که فاصله زیادی با درصد توسعه‌ای استان دارند، گفت: در قانون اساسی اصل سوم بند ۹ آماده که نباید تبعیضی قائل شویم، اما هم اکنون چیزی جز تبعیض در این استان نمی‌بینم.

حجت‌الاسلام بزرگواری با بیان اینکه برخی شاخص‌های شهرستان کهگیلویه بر اساس آمار و ارقام موجود به نسبت استانی پایین‌تر است، گفت: انتظار می‌رود مدیران و مسئولان استانی در توزیع اعتبارات به تمامی بخش‌های استانی و شهرستانی توجه داشته باشند و فرامنطقه‌ای و فرا جناحی عمل کنند.

وی با تاکید بر اینکه مدیران نهادها و دستگاه‌ها باید به صورت فرا منطقه‌ای عمل کنند و تنها یک منطقه و شهرستان را نبینند، گفت: امید می‌رود مسئولان نهادها و دستگاه ها تعامل بین دولت و مجلس را بیش ‌از پیش‌ و بهتر برقرار کنند.

بزرگواری در بخشی دیگر از سخنان خود به پروژه‌های عمرانی در کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد و گفت: برخی کارهای عمرانی در استان راکد مانده است و مدیران علت آن را نبود اعتبارات کافی بیان می‌کنند که باید گامی اساسی جهت رفع مشکلات این حوزه برداشته شود.

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از استاندار و تلاش‌های بی‌شائبه وی در حوزه‌های مختلف اذعان کرد: انتظار می‌رود استاندار نسبت به توزیع اعتبارات هر چه سریع‌تر اقدام و به نحوی مطلوب و با رعایت عدالت صورت گیرد.

بزرگواری با بیان اینکه همه مسئولان نهادها و دستگاه‌های باید در راستای توسعه و پیشرفت استان گام بردارند، گفت: برخی مدیران کل با کله شقی سعی بر این دارند که مجلس را با دولت درگیر کنند که انتظار می‌رود مدیران همکاری و تعامل دو جانبه در این خصوص را رعایت کنند.
 

منبع : عصردنا