فرماندار جدید بهمئی با بیان این‌که این شهرستان از دردهای تاریخی رنج می‌برد، گفت: دردهای تاریخی بهمئی تنها در سایه اتحاد و برادری قابل درمان است.

به گزارش خبرگزاری فارس از بهمئی، حجت‌الله دلشاد پیش از ظهر امروز در مراسم معارفه خود به عنوان فرماندار شهرستان بهمئی ضمن پاسداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدا و تقدیر از فرماندار سابق گفت: دهه فجر تجلی انقلاب و تبلور حاکمیت الله است و همچنین نماد استقلال، دین‌مداری، معنویت و آزادی ملت است.

وی گفت: باید در این ایام از تمامی ظرفیت‌ها استفاده کنیم و فضای عمومی شهرها را همچون دهه فجر سال ۵۷ سازیم.

دلشاد گفت: عوامل مهمی در شکل‌گیری نظام نقش داشتند که مهم‌ترین این عوامل که تا امروز نظام ما را بیمه کرده نقش وحدت مردم بود ضمن اینکه ولایت‌مداری مردم نقش اصلی را داشت.

این مسئول ادامه داد: همان‌طور که مشاهده می‌کنیم با وجود وحدت در بین انقلابیون کشورهای اطراف، به خاطر نبود ولایت و رهبری با شکست مواجه می‌شوند.

وی بر حفظ وحدت و نفی تفرقه در جامعه تاکید کرد و گفت: علت این‌که نظام ما دشمنان زیادی دارد وجود وحدت بین مردم و مسئولان است و حفظ وحدت در شرایط کنونی از ضروریات است.

حجت‌الله دلشاد افزود: خدمت به مردم شهرستان بهمئی را مایه افتخار خود می‌دانم، هر چند خود را متعلق به شهرستان بهمئی و ایل بزرگ بهمئی می‌دانم و هیچ‌گاه خود را جدا از این مردم ندانسته‌ام و با دردهای دیرینه مردم بیگانه و غریب نیستم بلکه کاملا با آنها آشنایی دارم و برای رفع این دردها باید متحد باشیم.

دلشاد مدیریت هر جامعه را در گرو وحدت همگانی عنوان کرد و افزود: دست همه کسانی را که قصد همکاری در جهت پیشرفت شهرستان داشته باشند فارغ از سلایق و جناح‌های سیاسی به گرمی می‌فشارم.

انتهای پیام/۸۲۰۰۹/ط۲۰

منبع : فارس نیوز