مسئول سازمان بسیج مهندسین استان گفت: کانون بسیج مهندسین گچساران متشکل از جوانانی متخصص ،متعبد،بصیر ، هوشیار و پایبند به ارزشهای نظام هستند که می تواند در سطح کشور بدرخشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح از گچساران؛ عبدالحسین دانش در دیدار با اعضای شورای بسیج مهندسین گچساران اظهار داشت: امروز برای پیشرفت و آبادانی کشور نیازمند نگاه ،روش و  مبانی مهندسی اصیل هستیم.

وی افزود:نگاه مهندسی سرشار از خلاقیت، نو آوری، استفاده از امکانات و توانمندی های طبیعی، شجاعت در تصمیم گیری و ورود به عرصه های جدید علمی ست و برای ساختن ایرانی آباد باید چنین نگاهی وجود داشته باشد.

دانش بابیان اینکه در پیشرفت و توسعه جامعه نقش مهندس و مهندسی فوق العاده مهم و اساسی ست گفت:این مهندسین هستند که با به خدمت گرفتن دانش، فن، استفاده بهینه از منابع و با ایجاد بسترهای آرامش و امنیت امکان ادامه حیات را به جامعه ارزانی می دهند.

مسئول سازمان بسیج مهندسین استان در ادامه از عملکرد شورای کانون بسیج مهندسین گچساران در چند سال اخیر ابراز خرسندی نمود و تصریح کرد:کانون مهندسین گچساران با همت و تلاش  نیروهای ارزشی خود در سال های ۹۰و۹۱ با شایستگی به عنوان کانون نمونه استان معرفی گردید.

وی ادامه داد: کانون مهندسین گچساران متشکل از جوانانی متخصص، متعبد، بصیر، هوشیار و پایبند به ارزشهای نظام هستند که می تواند در سطح کشور بدرخشد.

 

انتهای متن/

منبع : سپاه فتح استان ک-و-ب